picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Suplementy do poprawy pamięci

Suplementy do poprawy pamięci

Jeden ziomek polecił mi cytykolinę, która ponoć poprawia efektywność mózgu podczas nauki. Gdzie mogę dostać taki związek?

Pozdro!

phonik

Posty: 17

 
Ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania w mojej branży, czyli w handlu walutą bez takich suplementów jak chociażby GABA. Lepszy sen, minimalizacja stresu, a przez to lepsza koncentracja na co dzień.

Generalnie zakupy robię w sklepie www.braindoping.pl, bo jest pewny, bezpieczny i całkiem tani.

Cigerko

Posty: 17

 
Już dawno nie liczę na to, że kofeina w mizernej dawce jaką dają w energy drinkach ma jakieś działanie. To jest pic na wodę. Jak chcesz efektu to kup sobie jakiś noopept i masz każdy egzamin zdany.

Co do konkretnego sklepu to aktualnie http://www.braindoping.pl ma dobrą ofertę i cały czas poszerzają asortyment.

Bryzyt1

Posty: 14

 
Jeśli miałbym doradzić coś naprawdę skutecznego na lepszą naukę, to zdecydowanie cytykolinę. Stosowałem na medycynie, jak jeszcze studiowałem i sesje szły luźniutko :)) Co do konkretnego sklepu to myślę, że http://www.braindoping.pl będzie OK.

Tutaj mają rzeczy z pewnego źródła, a nie jakieś podróbki.

Mr Frog

Posty: 24

 
Osobiście poleciłbym Ci sulbutiaminę. Na mnie działa najlepiej, ale wiadomo ludzie są różni. Coś takiego możesz sobie zamówić online z http://www.braindoping.pl. Jest to nic innego jak pochodna popularnej tiaminy.

Ciekawostką jest fakt, że sulbutiamina jest stosowana np. do leczenia astenii, czyli przewlekłego zmęczenia. To jest fajna rzecz, bo z jednej strony poprawia pamięć, a z drugiej łagodzi stres.

Antekkk

Posty: 25

 
Coś mi tam jeden kumpel nadawał ostatnio o jakiś suplementach, ale średnio go słuchałem:P ja to jednak wolę na czysto przejść przez egzaminy, niż potem się tułać po lekarzach...

tubbytimmy1

Posty: 18

 
Sporo ludzi z mojej firmy używa melatoniny. Jak się żyje w stresie to później bez takiego suplementu trudno nawet marzyć o spokojnym śnie. Mnie się do niedawna udawało, ale teraz też zainwestowałem w ten lek.

tefal100

Posty: 21

 
Od niedawna wspomagam się noopept. Na mnie działa bardzo dobrze, zwłaszcza jak się trzeba poduczyć przed kolosem. Można sobie to kupić na www.braindoping.pl.

Stosują od jakiś dwóch lat i nie mam żadnych efektów ubocznych itd.

HARY1953

Posty: 22

 
Jeszcze nie miałem okazji korzystać z jakiś suplementów, póki co nauka mi szła raczej dobrze. Ale już się boję co to będzie na studiach. Wszyscy straszą, że na 1 roku to nic innego nie będę robił, tylko zakuwał...ciekawe ile w tym prawdy:P

Pelek_23

Posty: 10