picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

suknie estradowe

suknie estradowe

Elegancja suknia na scenę jest mi potrzebna. Gdzie zlecić uszycie czegoś naprawdę oryginalnego, modnego, szałowego jeśli chodzi o Poznań??? Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę która ma dostęp do niebanalnych materiałów – będę wdzięczna!

Black_Riot

Posty: 2

 
Sukienka dla osób występujących na scenie to podstawa. Grube pieniądze płacą największe gwiazdy żeby podczas występu wyglądać zjawiskowo. Projektanci ubrań dla gwiazd na brak zleceń i kiepskie zarobki z pewnością nie mogą narzekać.

Schwalbaa

Posty: 7

 
Najlepiej to uszyć sukienkę na miarę, wtedy ma się pewność że nic nie będzie odstawać, nic się nie powinno podwijać i tak dalej. Tylko trzeba pamiętać o jednym wtedy – żeby trzymać wagę, i żeby się okazało że sukienka jest na miarę, ale miara się dwa dni po zakupie zmieni :PP

pawel253

Posty: 3

 
Co inne sukienka na co dzień, a co innego suknia balowa czy estradowa. Jeszcze czymś innym są sukienki dla tancerek. Córkę zapisałam niedawno na tańce i już widzę że z dostępnością sukienek na jej turnieje będzie ciężko.

dzaman

Posty: 14

 
Ostatnio trafiłam zupełnie przez przypadek do salonu Isel Onir i nie byłam w stanie od nich wyjść! Dużo świetnych sukien uszytych z niedostępnych w Polsce materiałów. Właścicielka sprowadza tkaniny nawet z Azji, z Indii, Dubaju i tym podobnych miejsc .

pawel253

Posty: 8

 
Dużo można w Poznaniu znaleźć różnych butików, salonów mody i tak dalej ale gdzie sprzedają rzeczy naprawdę ciekawe, z dobrej jakości tkanin to już nie podpowiem...

pawel253

Posty: 6

 
Tak się zastanawiam dlaczego sukienki sprzedają w tak bardzo rozbieżnych cenach. Czasami widzę zwykłe proste suknie za kilka tysięcy złotych w sklepach. To z czego one są zrobione, ze złota??

Reg00

Posty: 12