picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ozdobne ramiączka do biustonosza, sklep online ?

Ozdobne ramiączka do biustonosza, sklep online ?

Czy waszym zdaniem jest sens kupować ozdobne ramiączka do biustonosza czy może jest to wyrzucenie pieniędzy?

Anno Domini

Posty: 4

 
Moim zdaniem nie masz się o co martwić i najprościej będzie jeżeli po prostu sama sprawdzisz czy tego typu ramiączka pasują Ci i dobrze na Tobie leżą.

Max Pejnn

Posty: 12

 
Moim zdaniem nie powinnaś obawiać się tego, że ozdobne ramiączka do biustonoszy nie będą Ci pasować. Nawet jeżeli będą wyglądać odrobinę inaczej niż na zdjęciach w internecie to i tak zwrócą na Ciebie uwagę i z pewnością będziesz czuła się w nich bardzo kobieco i przede wszystkim bardzo pewnie.

malma

Posty: 10

 
Sama już od bardzo długiego czasu ozdobne ramiączka do biustonoszy kupuję tylko i wyłącznie w sklepie: http://www.promees.pl i zdecydowanie polecam ten sklep każdemu kogo interesują naprawdę dobrej jakości produkty.

kuBawodzu

Posty: 16

 
Osobiście ozdobnych ramiączek do biustonoszy nie noszę lecz nosi je moja siostra i muszę przyznać, iż jest z nich niezwykle zadowolona. Przede wszystkim nie wywołują one kompletnie żadnego dyskomfortu według niej a dodatkowo co sama zauważam przykuwają spostrzeżenie do niej rzeczywiście niezwykle sporo facetów.

Zygz45

Posty: 19

 
Jeśli założysz sukienkę z dekoltem to ozdobne ramiączka do biustonosza będą jak najbardziej widoczne i z pewnością przykują uwagę rzeczywiście olbrzymiej liczby osób co sprawi, iż szybko znajdziesz się w centrum uwagi.

kubaraj

Posty: 22