picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie można kupić tanie tuniki ?

Gdzie można kupić tanie tuniki ?

Kocham spodnie alladynki. Nie mogę jednak znaleźć sklepu w sieci z jakimś konkretnym i fajnym wyborem.

Jak coś znacie, to napiszcie. Z góry wielkie dzięki.

wiesłąwa3

Posty: 4

 
Tak właśnie jest, leginsy założysz do wszystkiego. Paniom o nieco zaokrąglonych kształtach też polecam, b o można założyć do nich tunikę, dłuższy sweter i jest ok. No chyba, iż coś krótszego, to wtedy nie niezmiernie się wygląda.

Januszek

Posty: 15

 
Właśnie takich tunik szukałam, sklep internetowy jest mega zaopatrzony i wciąż widzę, iż pojawia się coś nowego. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

johncena67

Posty: 12

 
Gigantyczny wybór i także pełną rozmiarówkę spodni alladynek znajdziesz tutaj http://e-legginsy.pl. Jestem pod wrażeniem tego sklepu i atrakcyjnych cen.

Już zostałam stałą klientką.

Puch23

Posty: 11

 
Jak nie wiesz, gdzie iść na zakupy, to polecam legginsy online. Moc kolorów, wzorów, rozmiarów, gatunków. Po prostu jak dla nas babeczek to raj. Swoją drogą też wolę zakupy przez internet. Mam więcej spokoju, gdybym miała z moimi dzieciakami łazić po sklepach z pewnością zakupy nie udałyby mi się tak dobrze jak tu.

codePerformance

Posty: 11

 
Właśnie takich tunik szukałam, sklep internetowy jest mega zaopatrzony i wciąż widzę, że pojawia się coś nowego. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

@marcelko

Posty: 6

 
Chyba każda z nas nosiła już spodnie alladynki. Cenię je sobie za wygodę. Na spacer z dziećmi w letnie dni porządne. W ogóle porządne są na każdą okazję. Podobają się nawet mojemu mężowi, a jest wybredny w kwestii mojego ubioru. Wygląda się w nich niezmiernie dobrze.

Zlomex

Posty: 24

 
Chyba każda z nas nosiła już spodnie alladynki. Cenię je sobie za wygodę. Na spacer z dziećmi w letnie dni idealne. W ogóle idealne są na każdą okazję. Podobają się nawet mojemu mężowi, a jest wybredny w kwestii mojego ubioru. Wygląda się w nich bardzo dobrze.

Babeczka

Posty: 7