picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Sukienka na wesele

Sukienka na wesele

Witam. Szukam butiku dla eleganckiej kobiety w Krakowie. Ta dzisiejsza moda totalnie do mnie nie przemawia. Szukam czegoś ponadczasowego i takiego, co mogę ubrać do kościoła i do pracy.

anjopal67

Posty: 10

 
Z pewnością takie kreacje możesz kupić w www.larobe.pl. Ich salon znajduje się w Krakowie na ulicy Dominikańskiej. Salon jest piękny a sukienki stylowe i ponadczasowe.

Kwatuszek

Posty: 22

 
Obecnie przez Internet można zamówić naprawdę ciekawe i eleganckie kreacje zarówno do pracy, do kościoła jak i na ślub cywilny. Moja propozycja to www.larobe.pl

Uroczy Boys

Posty: 16

 
Może lepszym rozwiązaniem jest Internet? W Internecie jest wiele ciekawych sklepów z odzieżą dla Pań. Jednym z elegantszych sklepów jest na przykład ten www.larobe.pl

Lipa08

Posty: 19

 
Eleganckie sukienki na ogół są krojone z droższych materiałów zatem ich cena nie może wynosić 100zł. Nawet w hurcie cena za metr bieżący materiału bywa wyższa, a gdzie jeszcze koszty pracowników, nici, guziki i inne?

michal0120

Posty: 21

 
Niezbadany jest gust kobiecy, jednakże dobrze jest się przejść po butikach w centrum miasta i posprawdzać chociażby styl jaki tam panuje, ewentualnie dopytać się o dostawę towaru czy interesujący Cię krój.

Y__Y

Posty: 25