picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ładne sukienki

Ładne sukienki

Szukam jakiegoś fajnego sklepu, gdzie będę mogła kupić fajną sukienkę dla córki. Tak, aby był dobry wybór i ładne sukieneczki. Możecie coś polecić?

englandrm

Posty: 4

 
Spotkania biznesowe rządzą się swoimi prawami i niewątpliwie bardzo ważne jest to, aby odpowiednie się na taką imprezę ubrać. Źle dobrany strój na imprezie formowej raczej nie będzie robił dobrego wrażanie.

borek149

Posty: 12

 
Porównywałyście kiedyś jaka jest różnica w jakości pomiędzy torebką zwykłą z sieciówk ia taką, z skóry? Trzeba przyznać, że jest po między nimi przepaść. Ja jestem zwolenniczką tych drugich.

Klaudi

Posty: 15

 
Imprezy firmowe rządzą się swoimi prawami, zdecydowanie warto jest się pokazać na takiej imprezie z jak najlepszej strony. Ja bym sobie kupiła nową kieckę.

kubaraj

Posty: 5

 
Sklepy prześcigają się teraz w ofertach. Zbliża się lato i niewątpliwie coraz częściej będziemy atakowani reklamami sklepów sprzedających stroje internetowe. Ja już mam zakupiony na ten sezon.

duncejj

Posty: 16

 
Jeżeli ktoś potrzebuje stroje kąpielowe w większych rozmiarach to też bez problemu znajdzie je na tej stronie https://www.lejdi.pl/k1,odziez-damska-stroje-kapielowe.html. Ja tam kupują dość często i zawsze jestem zadowolona z jakości tych ubrań.

pzkpv

Posty: 18

 
Ja jak kupuję sukienki, to zawsze staram się je tak dobierać, aby można było bez problemu pójść w takiej sukience zarówno do kościoła jak i potem na resztę uroczystości. Takie uniwersalne sukienki są bardzo ważne.

giurent

Posty: 9

 
Znalezienie ładnej biżuterii, które nie będzie bardzo droga i będzie nam pasowała nie jest zadaniem prostym, ale też nie jest niemożliwym. Ja mam kilka swoich ulubionych sklepów.

andrew66

Posty: 9