picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Rzemień, jaki sklep ?

Rzemień, jaki sklep ?

Hej, szukam sklepu gdzie można kupić tanio rzemienie. Mam zamiar zająć się hand made i są mi potrzebne do super pomysłu. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

serum56

Posty: 7

 
Mój kochany Filip też uparł się na strój spiderman. Będę musiała mu kupić. Szukam takiego stroju dobrego gatunku. Bowiem już jeden taki batmana miał i potargał się po paru zabawach. Szkoda pieniędzy na takie jednorazówki.

Zosiaa

Posty: 19

 
O temat szelki męskie powraca:) Pamiętam, że mój dziadek takie miał. Sam nie wiem, czy bym się skusił na taki krok. Chyba czułbym się troszkę jak dziecko. Coś mi nie leży w tych szelkach, choć na przystojniakach wyglądają dobrze. Pozdrawiam:)

Rico

Posty: 4

 
Muszę nabyć te kolczyki srebrne. Mam nadzieję, iż będzie jeszcze na nie promocja. Podoba mi się ich propozycja. Wiele nowości, jakie przyciągają oko. Swarovski też jest, więc jest ok:)

adolort34

Posty: 13

 
A ja jestem niesłychanie happy, iż udało mi się kupić u nich szelki do spodni dla dziecka. Wszędzie gdzie kupowałam, to po paru razach psuły się żabki. W tych akurat syn chodzi już długo i nic się nie dzieje.

mercedess

Posty: 14

 
Mają bardzo tani gumki do włosów recepturki na warkoczyki. Moja córcia zamówiła sobie kilka zestawów. W każdym jest 200 gumek, tak że wystarczy:) mogą się nawet pogubić. A jeśli chodzi o jakość, to też ok, bo nie wyrywają włosów przy ściąganiu. Bardzo szybko przyszła przesyłka, aż byłam zaskoczona.

Sarenka

Posty: 8

 
Różne ozdoby i biżuterię znajdziecie tutaj http://www.matisklep.pl/pol_m_RZEMIEN-154.html. Kupiłam tam ostatnio rzemienie o przepięknych kolorach, dlatego polecam wszystkim, którzy kochają się w ozdóbkach.

codePerformance

Posty: 10

 
Wbrew temu, co sądzą inni lubię czasami założyć szelki do spodni. Niektórym brak po prostu odwagi, żeby zrobić taki krok do pracy. Do mniej formalnego ubrania też fajnie wyglądają. Polecam mieć taki gadżet w domu:)

Kruk

Posty: 25