picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

stylowe obuwie

stylowe obuwie

Cześć. Gdzie kupujecie markowe buty? Szukam jakiegoś sklepu oferującego stylowe, dobrej jakości buty w przystępnych cenach.

anna43

Posty: 4

 
Porównaj sobie może różne oferty, zawsze można poświecić troszkę czasu i przejrzeć więcej sklepów, w ten sposób nie tylko ceny będziemy wiedzieć, ale i możemy zobaczyć, co jest modne, gdzie mają największy wybór itp.

FOTOiFOTO

Posty: 21

 
Mnie ostatnio spodobały się takie fajne sandałki z jasnym koturnem i ciemnymi paseczkami, w sumie klasyka, ale taka w trochę innej odsłonie. Widziałam je w jakimś sklepie internetowym, ale nie pamiętam w jakim.

Tenesy90

Posty: 20

 
Ostatnio przeglądałam troszkę ofert sklepów obuwniczych, bo szukam jakichś fajnych butów sportowych na wiosnę, ale w sumie nic interesującego nie zauważyłam. Wszystkie kolekcje takie podobne dla siebie.

ChosenOne

Posty: 13

 
Fajne kolekcje można znaleźć w sklepie www.sklep.apia.pl. Oferują zarówno buty damskie, jak i męskie i dziecięce. Bardzo dużo kolekcji mają od różnych producentów niemal z całego świata (zarówno renomowanych, jak i niszowych manufaktur). Celują w najbardziej wymagających klientów, więc jakość butów jest bardzo wysoka.

PaweL

Posty: 17

 
A dla kogo szukasz butów? Bo dużo sklepów specjalizuje się w obuwiu damskim, a markowe buty dziecięce moim zdaniem nieco trudniej znaleźć. Znaczy są, ale niektóre sklepy jakieś takie niezbyt interesujące kolekcje proponują.

namok

Posty: 15