picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycieczki all inclusive, gdzie się udać ?

wycieczki all inclusive, gdzie się udać ?

Jakie wycieczki all inclusive proponujecie, jeśli chodzi o Grecję? Może polecacie jakieś biuro, które jest godne uwagi, bo zapewnia różnorodne atrakcje również dzieciakom?

Elektros

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o wycieczki all inclusive to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Zapewniają sporo atrakcji, wobec tego nie bez powodu korzystaliśmy, ale też będziemy w przyszłości.

bruklin187

Posty: 5

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

danewe

Posty: 23

 
No tak, obliczając wszelkie wydatki u nas też wyszło, że nie ma to jak skorzystać z wycieczek rodzinnych all inclusive. Wyjeżdżając z dziećmi, nie ma możliwości na oszczędzanie. Dzięki takiej ofercie mieliśmy opiekę do najmłodszego i nie trzeba było brać wózka itd.

eXtreme23

Posty: 20

 
Widzę, iż coraz więcej tu zwolenników wakacji rodzinnych all inclusive. Mnie też spodobała się ta forma i dzięki niej zwiedzam co roku świat razem z dziećmi. Zawsze mam zagwarantowaną opiekę i rozrywkę dla nich. Nie martwię się o nic, zatem polecam każdej mamie, jaka chce troszkę odsapnąć. Dobre rozwiązanie dla rodzin, gdzie i tak na urlopach wydaje się sporo pieniędzy.

izzy86

Posty: 19

 
Znakomita sprawa, wobec tego sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

namok

Posty: 13