picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

biuro wirtualne, jaka oferta ?

biuro wirtualne, jaka oferta ?

Witam serdecznie. Jaki wirtualny adres w Warszawie polecacie. Muszę zarejestrować firmę, ale nie pod domowym adresem. Szukam czegoś prestiżowego. Czekami i z góry dziękuję.

Czarek

Posty: 2

 
Jak widzę, to rzeczywiście wyborny pomysł, albowiem akurat nie żąda stacjonarnego biura. A podobno w takim biurze wirtualnym można wynająć gabinet w ramach jakiejś umowy. Tak?

FasJasola

Posty: 2

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko dobre na sam początek, lecz teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najważniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Natomiast to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

Cigerko

Posty: 15

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest naprawdę bardzo okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zapewniło mi dużo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

CZesiek45

Posty: 4

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Miki

Posty: 7

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

Wojciech24

Posty: 11

 
Nic nie zaszkodzi spróbować, bo umową z takim wirtualnym biurem nie związujesz się na wielki, a chyba warto zacząć od takiego prestiżu. Tak uważam.

aluś44

Posty: 5

 
Polecam zajrzeć do nich City Office Twarda 18. Wyborne wirtualne biuro z wieloma innymi usługami do korzystania. Wychodzi tanio, wobec tego sam tu właśnie działam.

Jacuś

Posty: 15

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bowiem jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

Oct714

Posty: 8

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy naprawdę takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak dużo podmiotów i to w sposób doświadczony, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

Zosiaa

Posty: 16