picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena działki myślenice, komu zlecić?

wycena działki myślenice, komu zlecić?

Potrzebuję wyceny działki w Myślenicach. Muszę znaleźć dobrego rzeczoznawcę majątkowego, który zna się na takich sprawach. Nie orientuję się w temacie :( Z góry dziękuję za pomoc.

Gucio

Posty: 2

 
Napisz, albowiem to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której potem będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

Hoteowo24h

Posty: 8

 
A ja z własnego doświadczenia nie polecam działać na szybko. Taki rzeczoznawca też musi mieć czas na dokładną analizę rynku. Owszem zrobi ci wycenę domu ekspresowo, ale wcale nie musi być ona wtedy poprawna. W tej kwestii nie ma nieważnych celów, więc może pozwól sobie na nieco dłuższe poszukiwania jakiejś firmy w Myślenicach lub z okolic.

Iwona3

Posty: 12

 
Nie ma za co dziękować. Naturalnie, że najlepiej skorzystać z oferty jakiegoś polecanego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach, niż działać po omacku. Wiem, że wybór specjalisty w tej dziedzinie jest uciążliwy. Miałam podobne dylematy i wątpliwości, gdy szukałam biura wyceniającego. Nie miałam pojęcia, jakimi kryteriami się kierować.

czesiek00

Posty: 7

 
Napisz, bo to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której później będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

bobuś34

Posty: 8

 
Witam. Wątek niezmiernie ciekawy, tym niezwyklej że już niedługo czekać mnie będzie podobne wyzwanie. Jak coś, to polecajcie sprawdzone usługi rzeczoznawcy w Myślenicach. Na pewno się przyda.

Marko

Posty: 20

 
Na pewno trzeba zwracać uwagę na koszt usługi. Wycena domu w Myślenicach może kosztować różnie. Wszystko zależy od wartości przedmiotu, celu wyceny i innych kryteriów.

migot

Posty: 28

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Intro_69

Posty: 12

 
Widzę, że sporo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Kitas

Posty: 6