picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

nowoczesny domek letniskowy, opinie

nowoczesny domek letniskowy, opinie

Chciałabym kupić nowoczesny domek letniskowy tylko niestety u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w którym zamówienie solidną konstrukcję?

mustafus

Posty: 1

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się także na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Sporo firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

Nikuś32

Posty: 4

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

korasek

Posty: 3

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie ogromnego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Worms

Posty: 4

 
Ja mogę z całego serca polecić Ci w tej firmie https://kupdomekletniskowy.pl domek letniskowy, cena budowy nie jest bardzo wysoka. Domki robią z wysokiej jakości drewna. Domek stoi u mnie w ogrodzie 5 rok i wszystko jest z nim ok. Posłuży nam jeszcze wiele lat.

Dziadek

Posty: 3

 
Domki letniskowe są niezwykle fajne i przydatne na działkach rekreacyjnych tzw. Rod. My mamy taką działeczkę i postawiliśmy domek 25m2 u lokalnego Pana.

kuBawodzu

Posty: 18

 
Dużo jest firm, jakie oferują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport wiele kosztuję, rzadko odnaleźć firmę, jaka proponuje transport za darmo.

Jermeri

Posty: 3