picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pranie dywanów Świecie, jaka firma ?

pranie dywanów Świecie, jaka firma ?

Z góry dziękuję za polecenie jakiejś dobrej pralni, do której można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeśli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Boss

Posty: 2

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, lecz niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, lecz pozbywasz się roztoczy itp.

Max Pejnn

Posty: 3

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

anjopal67

Posty: 11

 
Planuję oddać dywan do prania, ale nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać metody, jakie stosują.

dropss

Posty: 12

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a zarówno oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, albowiem już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

xtigerx

Posty: 10

 
W inny sposób nie pozbędziesz się roztoczy, a to one najbardziej uczulają. Mam porównanie z czasami, kiedy nie oddawałam dywanu do pralni. Pranie dywanów w Chojnicach to niezastąpione usługi, które polecam każdemu, kto chce mieć czysto w domu, świeżość i zapach, który nikomu nie przeszkadza ;)

Ciapek

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to faktycznie polecam. Usługa efektywna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bowiem faktycznie działają bardzo skutecznie.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a niezmiernie odszukać żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

radek

Posty: 6