picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki ochronne na budowę, znana marka ?

siatki ochronne na budowę, znana marka ?

Szukam ofert siatek dekarskich. Jestem zainteresowany zakupem w hurtowej ilości. Jak coś, to czekam na wasze polecenia. Dziękuję, ponieważ mam poważny dylemat. Nieco za dużo ofert w sieci :)

czesterus3

Posty: 3

 
Z montażem siatek budowlanych nie ma żadnych problemów. Są naprawdę jakościowe i w zasadzie nie ma lepszego rozwiązania, jeśli chodzi o bezpieczeństwo na terenie budowy. Można kupić je na wymiar, wraz z gotowymi elementami montażowymi, ale najważniejsze, że nie są drogie.

Madzia

Posty: 4

 
Myślę, iż siatki na rusztowania to pikuś w porównaniu z tym, iż pragniesz samemu działać. Doświadczenie jest najistotniejsze. Miałem podobny pomysł do twojego kiedyś, natomiast w końcu zrezygnowałem, jak zacząłem czytać, co i jak :D Może lepiej zamówić firmę ;)

Duzyyy45

Posty: 16

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bowiem dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać fachowych, niż potem żałować.

SZczecinek23

Posty: 6

 
Siatki asekuracyjne to podstawa na każdej większej budowie. Kupiliśmy takie dwa lata temu, dlatego polecamy, bo jeśli chodzi o użytkowanie to gwarantują optymalne bezpieczeństwo. Ogólnie są niezniszczalne, ponieważ produkowane są z jakościowego polipropylenu.

Anielkka

Posty: 16

 
Nie ma to jak skorzystać z oferty wiodącego producenta. Z własnego doświadczenia poleca te siatki bezpieczeństwa https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkibezpieczenstwa-doochrony. Mogę powiedzieć, że świetne ceny, doskonała jakość materiału, ale też profesjonalna produkcja.

syrena88

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o naszą firmę, to też używamy siatek ochronnych na budynki przy swoich pracach. Można powiedzieć, że bez nich nie poradzilibyśmy sobie, więc uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać. Polecamy.

alklu7

Posty: 3

 
To raczej musi być chyba jakiś dobry materiał elastyczny, amortyzujący. Czy PP taki właśnie jest. Może jeszcze coś innego polecacie, jeśli chodzi o siatki budowlane. Nie mam rozeznania, bo dopiero zaczynam się urządzać :). Jak coś, to dajcie znać. Lepiej posłuchać doświadczonych, niż później żałować.

Marti

Posty: 4

 
A co sądzicie o siatkach asekuracyjnych? Podobno są rzeczywiście jakościowe i pożądane byłoby je kupić niż kombinować jakieś inne rozwiązania. Z tego co widziałem, to nabycie nie jest chyba nawet taki drogi. Ktoś pisał kiedyś, że online jest zdecydowanie taniej :) Może nawet z bezpłatną dostawą. Jak coś wiecie na ten temat, to piszcie.

Wiśniak45

Posty: 8

 
Jaki rozmiar oczek wybrać i jaką grubość sznurka? Nie miałem nigdy styczności z tego typu siatkami zabezpieczającymi elewację, więc nie niezwykle orientuję się w tych parametrach. Może naprawdę dopytać w sklepie, chyba, iż wy mi tutaj podpowiecie. Z góry dziękuję.

ładn45

Posty: 12