picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

architekt piekary śląskie, znacie kogoś?

architekt piekary śląskie, znacie kogoś?

Potrzebny mi architekt bytom, ale nie wiem, kogo wybrać? Nie znam się na tym, bo nigdy się tym nie zajmowałem, a teraz mam stawiać dom i chce kogoś kompetentnego, kto mi pomoże?

Jacuś

Posty: 1

 
Jeśli architekt bytom zna się na rzeczy to pomoże bardzo szybko. Czasami wystarczy pół godziny pracy i można dodać do projektu to, co nas najbardziej interesuje. Taka osoba zna się na tym, co i jak ma wyglądać. Jest do tego stworzona i to po prostu lubi, a my możemy na tym wiele dla siebie zyskać.

Marko

Posty: 6

 
U mnie architekt bytom stanął na wysokości zadania i tak szybko zmienił projekt przeznaczenia mieszkania, iż byłem w szoku. Jestem zaspokojony z takiej fachowej pomocy i innym też polecam.

urszulka

Posty: 4

 
Mój architekt piekary śląskie na wszystkim się zna, zatem jeżeli coś przebudowuje albo mam zamiar to dzwonie do niego i wie jak się mam za to wszystko zabrać. Innym też polecam takiego architekta, bo doradzi i we wszystkim pomoże. To dla mnie skarb.

Boss

Posty: 12

 
W Polsce architekt bytom jest potrzebny do każdej przebudowy domu. Chcesz coś dostawić? Musisz mieć architekta, bo bez niego będzie to niezgodne z prawem.

xtigerx

Posty: 10

 
Jeśli buduje się dom to trzeba wybrać kogoś z dużym doświadczeniem. Niech to będzie architekt bytom, który nie boi się wyzwać, bo przecież nie zawsze mamy prosty projekt domu i on mus każdy z nich bardzo dokładnie wykonać. Lepiej zapłacić więcej niż mniej.

Madzia

Posty: 3

 
Jeśli ma być żłobek albo inne przeznaczenie to trzeba mieć projekty zmiany sposobu użytkowania bytom, jakie będą opracowane poprzez kogoś z doświadczeniem.

Penio

Posty: 10

 
Jeśli potrzebne są projekty zmiany sposobu użytkowania bytom to trzeba odwiedzić biuro projektowe, aa tam wszystko powiedzą. Jeśli nie jest potrzebny to też powiedzą. Każdy przypadek traktowany jest w indywidualny sposób, dlatego zgłaszając się do specjalistów można być spokojnym.

Darecz34

Posty: 20

 
Budując dom pomógł nam architekt bytom, który naprawdę się zna na swojej pracy. Znaleźliśmy go na stronie http://www.im-biuroprojektow.pl i innych również tam wysyłam, bo warto. To biuro projektowe zna się na wszystkim naprawdę bardzo dobrze.

Kopah

Posty: 14

 
Jeżeli potrzebne są projekty zmiany sposobu użytkowania bytom to trzeba odwiedzić biuro projektowe, aa tam wszystko powiedzą. Jeżeli nie jest potrzebny to też powiedzą. Każdy przypadek traktowany jest w indywidualny sposób, dlatego zgłaszając się do fachowców można być spokojnym.

Marioleczka

Posty: 9