picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Filtry prywatyzujące, gdzie kupić

Witam. Wydaje mi się, że receptą na większą prywatność będą dla mnie filtry prywatyzujące.

Gdzie je kupię?

Kowalski

Posty: 11

 
Witam.

W sumie zawsze miałem problem z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, które okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Śmiało polecam!

Watuniaa

Posty: 10

 
Witam.

W sumie zawsze miałem kłopot z prywatnością, gdy podczas wizyty w restauracji ktoś zaglądał do mojego służbowego komputera. Znajomy zaproponował mi filtry prywatyzujące 3M, jakie okazały się skutecznym rozwiązaniem mojego problemu.

Swobodnie polecam!

Nazswi45

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Moja żona nieustannie narzekała, że nie może pracować nad dokumentami naszej firmy, gdy leci samolotem. Obiecałem jej znaleźć rozwiązanie tego problemu, a okazały się nim filtry prywatyzujące. Cechuje je niski koszt i łatwe ograniczenie kątów widzenia ekranu.

Marti

Posty: 22

 
Witajcie.

Zostałem zobowiązany do wyboru filtrów prywatyzujących 3M, z których będę korzystał zarówno ja, jak i moi współpracownicy w firmie, gdzie jestem zatrudniony.

Biorę pod uwagę między innymi przekątną ekranów ich urządzeń, typ matrycy, a także kolor filtra i kąty widzenia, jakie będzie oferował po zastosowaniu go. Pomocy udzieliła mi firma http://www.toptechnology.pl, dzięki której szybko i tanio zrealizowałem zakup.

Mamuśka

Posty: 11

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, iż na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Dziś uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję ważne dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym stosowny filtr prywatyzujący.

zwc18

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się szczególnie spodziewam z racji faktu, że pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym czasem użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, które znacznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z którego korzystam. Obecnie jestem zdecydowanie spokojniejszy.

_Liquid

Posty: 18