picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Komu zlecacie Państwo w swoich przedsiębiorstwach naprawdę sprzętu komputerowego i jak ją oceniacie?

Tenesy90

Posty: 18

 
Nigdy nie inwestuję w bardzo drogi sprzęt, chyba że z wieloletnią gwarancją. Nie ufam super nowoczesnym technologiom. Ich naprawa wychodzi zwykle drożej niż sam zakup, a ludzie i tak naprawiają, bo rzadko zapisują dane na dyskach zewnętrznych.

Webmaster

Posty: 23

 
Zrób wstępną listę wszystkich firm w twojej okolicy zajmującej się serwisem, a później popytaj o darmowe wyceny i rabaty. Godzinowe stawki raczej odrzucaj. Liczy się wynik finalny. Jeżeli nie naprawią to nie płacisz lub płacisz bardzo mało.

Zombisztajn

Posty: 19

 
25 lat na rynku usług IT działa firma Progress (www.serwiskomputerowy.pl) w Krakowie. Mam tam od lat pracującego znajomego, prawdziwego maniaka nowych technologii. Zawsze jak jest draka z kompem to wszyscy dzwonią do nich.

Dzidzia

Posty: 18

 
Wszystkie komputery naprawi firma Progress - www.serwiskomputerowy.pl. Miałem z nią do czynienia podczas naprawy notebooka kupionego za 16 000 zł, specjalnie do wykonywania projektów (architektura, projektowanie wnętrz). Matryca i coś w środku uległo awarii. Naprawa zajęła chyba 3 dni i od tamtej pory po trzech latach nie widzę żadnych skutków ubocznych.

izzy86

Posty: 19

 
Jestem zadowolony z oferty krakowskiego serwisu komputerowego Progress ( www.serwiskomputerowy.pl ). Panowie nie dość, że wzięli się do naprawy dwóch ważnych komputerów w mojej firmie to jeszcze zaproponowali urządzenia zastępcze do wykonywania rutynowych obowiązków.

didiw

Posty: 19

 
Możesz wykorzystać potencjał ogłoszeń dla freelancerów lub zlecić coś doraźnie na jakiejś uczelni. Sporo studentów zna się na rzeczy i na umowę o dzieło ci zrobią fajne projekty.

Zobaczy12

Posty: 24

 
Praktykuję outsourcing serwisu komputerów w firmie, a oszczędności to około 2000 zł brutto. Moim zdaniem warto szukać bardzo długo działających na rynku firm.

12erBis

Posty: 11

 
Zawsze podpisuj umowę outsourcingową na wynik, a nie stawkę godzinową. Nie stracisz kasy.

m3sh

Posty: 23