picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Dobry serwis komputerowy, dobra firma ?

Dobry serwis komputerowy, dobra firma ?

Szukam taniego serwisu laptopów, chciałbym skontaktować się z kimś rzeczowym telefonicznie, pewnie jest taka możliwość, że przez telefon dadzą jakąś wstępną diagnozę.

jurecekk5

Posty: 7

 
To skup laptopów, gdzie sprzedałem swój sprzęt http://komputerytopserwis.pl. Szybka wycena, która bardzo mi spasowała i kurier do domu.

grzes3345

Posty: 15

 
Fajnie, dzięki za nakaz. Skontaktowałem się z nimi, już na dzień dobry dokonali wyceny i widać, że to tani serwis laptopów. Jestem zadowolony, albowiem sprzęt będę miał jeszcze w tym tygodniu w domu :)

SABUR

Posty: 16

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, że znalazłem bardzo profesjonalnie działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

dobryjoy

Posty: 6

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to chcesz go raz dwa oddać w dobre ręce do dobrego serwisu komputerowego i dostać już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni oferują szybkie usługi.

Bobek1200

Posty: 12

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na profesjonalne usługi. Szkoda przekonać się na własnej skórze, a niezwyklej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, niemniej jednak niepotrzebnie. Polecam, bo to specjaliści, zrobili nawet więcej niż chciałem oczywiście za moją zgodą :)

sebastian99

Posty: 9

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Naturalnie wcale nie do końca jestem uprzedzony, niemniej jednak jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś kłopot niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

VHSSS

Posty: 10