picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Serwis laptopów Sony Vaio

Serwis laptopów Sony Vaio

Nie czekam na opinie odnośnie marki mojego laptopa ;) Potrzebny mi serwis laptopów Dell, mam poważny problem z ładowaniem. Jeśli moglibyście polecić jakichś fachowców, z góry wielkie dzięki.

Joe

Posty: 2

 
Wszystkie naprawy http://komputerytopserwis.pl – to fachowy serwis laptopów Lenovo. Zresztą naprawiają wszelkie laptopy, stacjonarne komputery. Nic dodać, nic ująć, tylko się skontaktować.

xtigerx

Posty: 5

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie zdobyłem 12 miesięcy. Mam pewność, że wszystko jest ok. Małe serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

WielkiBO

Posty: 4

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Natomiast z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

Grabow12

Posty: 5

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, bo sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, że to może być konkretny błąd z mojej strony.

345_14

Posty: 14

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

misiu56

Posty: 7