picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

Oferuje ktoś projektowanie stron www w Zgierzu? Chodzi mi o firmę z bardzo dużym doświadczeniem, która zna się na tym, co ma robić? Cena nie jest ważna, ale jakość usług już tak. Czekam na propozycje.

Abaddon616

Posty: 1

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o wiele lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

oligart6

Posty: 2

 
Propozycji firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest niezmiernie mnóstwo. Ceny są niezmiernie inne. Wszystko będzie zależne od tego, które mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na lepsze koszty jej wykonania.

dziubbek56

Posty: 4

 
Jest wiele darmowych programów do tworzenia stron internetowych, ale nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest naprawdę bardzo dużo pracy.

pioner

Posty: 9

 
Tydzień temu zleciłem projekt strony www w Zgierzu firmie http://icp.biz.pl i jestem bardzo zadowolony. Wybrałem ich najtańszy pakiet. Niewiele wydałem, a strony mam. Dla mnie super.

sertus

Posty: 6

 
Zlecałem wielokrotnie projektowanie stron internetowych w Zgierzu. Jest tam firma, która jest w tym naprawdę bardzo dobra. Najpierw się rozmawia z nimi o tym jak ma strona wyglądać, a dopiero później zaczynają brać się na projekt. Na każdym etapie można będzie wprowadzać zmiany, bo przecież może nam coś nie pasować.

grudziec55

Posty: 3

 
Czas, kiedy sam brałem się za strony internetowe minął. Dzisiaj trzeba tworzy te responsywne, projekt są coraz niezwyklej skomplikowane. To ponad moje umiejętności.

TomekK

Posty: 5