picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

praca C++, szukam

praca C++, szukam

Czy praca PHP jest tylko w domu czy można też być w biurze? Lubię pracować w domu i nie wiem czy tak można czy nie? Są osoby, które pracują, w jako programiści i mi powiedzą jak to wszystko wygląda?

mimuś00

Posty: 2

 
Według mnie branża IT to przyszłość, wobec tego zawsze mówię, że pożądane byłoby próbować tutaj swoich sił. Nie każdemu się uda, niemniej jednak jeśli nie sprawdzimy to się o tym nie przekonamy.

090913123

Posty: 8

 
Nie lubię pracować w domu, dlatego odradzam takie rozwiązanie. Mam rodzinę, która mi siedzi nad głową i trudno się wtedy skoncentrować. Lepiej pójść sobie do biura i na spokojnie wykonywać wszystkie swoje zadania.

Aklimer56

Posty: 6

 
Do wszystkiego konieczne jest doświadczenie. Mamy pracę testera oprogramowania, natomiast rzeczywiście trzeba się sporo starać. To nie jest tak, że klikamy i bawimy się, to niezwykle trudno zajecie. Trzeba wiedzieć, czego szukać i jak szukać. Mnie się moja praca podoba, natomiast zawsze lubiłem sporo siedzieć poprzez komputerem.

Mariusz

Posty: 2

 
Nie lubię pracować w domu, zatem odradzam takie rozwiązanie. Mam rodzinę, jaka mi siedzi nad głową i trudno się wtedy skoncentrować. Lepiej pójść sobie do biura i na spokojnie wykonywać wszystkie własne zadania.

Jasio234

Posty: 12

 
Do wszystkiego potrzebne jest doświadczenie. Mamy pracę testera oprogramowania, ale naprawdę trzeba się dużo starać. To nie jest tak, że klikamy i bawimy się, to bardzo trudno zajecie. Trzeba wiedzieć, czego szukać i jak szukać. Mnie się moja praca podoba, ale zawsze lubiłem dużo siedzieć przez komputerem.

Illilakip

Posty: 3

 
Pracuje w domu od początku. Przyzwyczaiłem się i mnie odpowiada. Wiem, że można pracować i w domu i w firmie. Wszystko zależne jest od warunków, jakie szefostwo ustala.

Mariusz

Posty: 11

 
Jeżeli interesuje Was praca C# to bardzo sporo ofert znajduje się na stronie https://work4.dev. W wielu przypadkach sprawdzam, co mają, bowiem rozwój to również zmiana pracy. Nie chce siedzieć cały czas w tym samym miejscu.

denkrost

Posty: 3

 
Byłem poprzez jakiś czas w pracy Java, natomiast to nie dla mnie. Wolałem pozostać w innej branży. Tutaj trzeba się cały czas rozwijać, na tym trzeba się po prostu niezwykle dobrze znać. Odpowiednio to trzeba to uwielbiać.

Motospec

Posty: 8

 
Pracuje w zespole i tworzymy różnego rodzaju programy. Zatem według mnie praca C# jest super. Praca jest bardzo wymagająca, ciągle są jakieś wyzwania, ale ja akurat to bardzo lubię, zatem mogę takie rozwiązanie polecić też innym. Możecie się w tym sprawdzić.

Lalka

Posty: 4