picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

System do ewidencji czasu pracy, program online??

System do ewidencji czasu pracy, program online??

Cześć.
Poszukuję sprawdzonej i profesjonalnej osoby (wystawiającej fakturę), jaka jest w stanie wdrożyć w średnim przedsiębiorstwie elektroniczny system urlopowy w rozsądnej cenie.

Znacie może i polecacie kogoś?

Robuś

Posty: 9

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

dziobuś

Posty: 9

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, niemniej jednak przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Sylfa

Posty: 18

 
Według mnie elektroniczny wniosek urlopowy powinien być dostępny we wszystkich dużych firmach. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Mi osobiście w tej metodzie podoba się przejrzystość i możliwość przygotowania sobie takiego wniosku na dowolnym urządzeniu mobilnym.

nevya22

Posty: 15

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

HiT92

Posty: 15

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Illilakip

Posty: 15

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z właściwymi czytnikami. Poprzez takie starania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Poznaniaczek2

Posty: 16