picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki do kontenerów, szukam !!

siatki do kontenerów, szukam !!

Chcemy kupić siatki na kontenery. Do zabezpieczenia przyda się pewnie wzmocniona, ale mam pytanie, czy przydają wam się pionowe siatki? Czy może uniwersalne są te poziome? Z góry dzięki za pomoc.

olboyyy

Posty: 2

 
Jak wybierzesz polipropylenowe siatki do kontenerów możesz mieć pewność, iż się sprawdzą bez różnicy na porę roku. Nawet w śnieg mogą stać kontenery zabezpieczone w ten sposób. Poza tym masz jeszcze inne grubości siatek. Wybierz sobie taką, żeby ci się przydała do rożnych celów na przykład do noszenia towarów.

Klarka23

Posty: 7

 
Jeśli już miałbym się decydować, to na pewno nabędę najgrubszą siatkę na kontener. Potrzebuję solidnego rozwiązania, bo w planach będzie transport naprawdę różnorodnych przedmiotów. Będę materiały budowlane, niemniej jednak też gruz. Nie chciałbym, żeby taka siatka zepsuła się po paru razach użytkowania. Właśnie wobec tego pytam i szukam info.

asiunia44

Posty: 10

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeśli towar ma być przez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, iż to sprawdzony trwały sposób.

namok

Posty: 6

 
Ja też skorzystam z opinii o siatkach do kontenerów, bo sam muszę znaleźć jakiś właściwy sposób na zabezpieczenie. Może są jakieś jeszcze inne sposoby? Szukam, czytam i zastanawiam się, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z tego co widziałem, mamy na naszym rynku kilku dobrych producentów.

Bączeak

Posty: 15

 
No i można też dodać, że siatka na kontener nie jest droga. Nawet jak wybierzesz siatki z dodatkowymi wzmocnieniami, nie będzie cię to wiele kosztowało. Szukając sposobu na zabezpieczenie w transporcie, nie znalazłem lepszego.

Rico

Posty: 24

 
Nie zawiodłem się na jakości tych siatek na kontenery https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Polecam. Wiele lat i nadal niezniszczone. Cenowo rozsądnie.

wisła1905

Posty: 4

 
Ja też korzystam z takich siatek do kontenerów i muszę powiedzieć, iż jest ok. Wcześniej mieliśmy siatki, niemniej jednak one były z jakiegoś marnego materiału. Taka prowizorka można powiedzieć :D Tu widać jakość. Od roku użytkowane i nadal jak nowe. Polecam, albowiem to jest wykwalifikowany produkt, który poza tym nie jest drogi.

audi80

Posty: 5

 
No i można też dodać, że siatka na kontener nie jest droga. Nawet jak wybierzesz siatki z dodatkowymi wzmocnieniami, nie będzie cię to dużo kosztowało. Szukając sposobu na zabezpieczenie w transporcie, nie znalazłem lepszego.

NowePRO

Posty: 18

 
Masz do wyboru. Jest też chyba zwykły polipropylen, natomiast ten bezwęzłowy jest doskonalszy, jeśli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz troszkę wiecej, natomiast to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

Nikusinski23

Posty: 8