picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tłumacz angielski wrocław ??

tłumacz angielski wrocław ??

Witam. Mam pytanie o tłumaczenia z angielskiego na polski. Może znacie jakieś profesjonalne biuro w Warszawie, które możecie polecić z własnego doświadczenia?

Joe

Posty: 3

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

Oct714

Posty: 11

 
Jeżeli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Proponują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe w porządnej cenie.

Fran345

Posty: 13

 
Tłumaczenia w Warszawie to rzeczywiście drogie usługi, dlatego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

Riko64

Posty: 2

 
Szkoda, iż tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, albowiem może wówczas byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i niezwykle wielokrotnie potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

eagle

Posty: 6

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

hertinho

Posty: 6