picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gdzie znajdę dobry leasing samochodowy ?

Gdzie znajdę dobry leasing samochodowy ?

Chciałbym wziąć w leasing ze dwa dobrej jakości auta ciężarowe. Wymagałbym namiary na ciekawe oferty, dopasowane do potrzeb średniego przedsiębiorstwa. Z góry dzięki za odpowiedź.

Miłego dnia!

KKatia

Posty: 12

 
Mam trochę doświadczeń z leasingami różnorodnej maści. Miałem w leasing osobowe, później dostawcze. W sumie z siedem samochodów. Jeżeli miałbym polecić jakąś konkretną ekipę, jaka w kraju dobrze obsługuje leasing to chyba bym Ci podrzucił http://www.cls.pl. Niezwykle sprawna firma. Zawsze są w stanie dopasować warunki do indywidualnych potrzeb, po prostu – elastyczna oferta.

Marti

Posty: 22

 
Powiem szczerze, iż właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś lepszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie mnóstwo jeszcze kasy brakować. Na stare lata, warto byłoby zakupić sobie lepszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

Escada

Posty: 16

 
Uuu mój pierwszy leasing to jeszcze lata 90. ubiegłego wieku. To w Warszawie dopiero raczkowało. Dzisiaj takich firm jest na pęczki, naprawdę trudno się zdecydować. Trzeba sprawdzać, porównywać, cisnąć tych agentów o każdy szczegół. Kto pyta ten w końcu nie błądzi.

Pozdrowienia ślę!

Śmieszek

Posty: 20

 
Mam mieszane uczucia, jeżeli chodzi o ubezpieczenia pojazdowe. Na obrazku to wszystko ładnie wygląda, natomiast jak się wejdzie w szczegóły, albo poczyta drobny druk to się okazuje, że wcale te zniżki nie są takie okazałe. Moim zdaniem, OC winno być zdecydowanie tańsze, bowiem tak to jest zwyczajny wyzysk i tyle...Głównie fachowi kierowcy powinni być bardziej doceniani.

Krzysio

Posty: 21

 
Mam kilka kredytów samochodowych na oku. Myślę o jakimś mniejszym, lecz nowym aucie. Trochę mnie przeraża oprocentowanie w niektórych bankach. Chętnie bym skorzystał z jakiejś tańszej alternatywy, także dołączam się do pytania z wątku – skąd kredyt?

Gurugum

Posty: 17