picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Zabiegi medycyny estetycznej Katowice

Cześć, czuję się fatalnie teraz siedząc w domu. Zastanawiam się, czy gabinety medycyny estetycznej jeszcze działają, jak to jest z konsultacjami, chociażby w Katowicach, czy jakieś zabiegi może po tej całej aferze będą przecenione? Jak myślicie, z czego udało wam się skorzystać do tej pory? Chciałabym pogadać raczej na luzie.

Asia

Posty: 2

 
Jak musisz często botoks ogarniać to bym na twoim miejscu też popracowała nad mimiką. Doradzał mi lekarz medycyny estetycznej właśnie takie podejście, żebym się bardziej rozluźniała, medytowała. Pracuję w trudniejszych warunkach, stąd problem.

pawel253

Posty: 9

 
Niestety, ale teraz trzeba bardzo zadbać o skórę, bo stres mocno niekorzystnie wpływa. Skóra się u mnie też strasznie pogorszyła przy niedoczynności tarczycy i to trzeba sprawdzić przed umówieniem tych droższych zabiegów.

QQrydza

Posty: 21

 
Zdecydowanie polecam technologie laserowe, chociażby do zamykania naczynek. Przyjemna forma leczenia kompleksów przyznam szczerze :)

Yuri20

Posty: 3

 
Dla osób z problemami alergicznymi, które chcą się odmładzać za pośrednictwem mezoterapii igłowej polecam dr Lenartowicz. Przy zabiegu wystąpienie reakcji alergicznej praktycznie nie występuje. Dwa, nawet na cellulit działa, a nie tylko na zmarszczki, więc można zrobić w formule 2 w 1, czy jeszcze w innych konfiguracjach, jak ktoś chce :)

daron64

Posty: 5

 
Spróbuj liftingu twarzy podstawowego na początku, a jak nie będziesz do końca zadowolona z wyników to możesz w botoks inwestować później. U mnie to zadziałało.

Marioleczka

Posty: 10

 
Botoksem się nawet migreny pozbędziesz, więc to zdecydowanie najlepszy pomysł na odzyskanie idealnego wyglądu, nawet po znaczących zaniedbaniach. Ceny już dość niskie się zrobiły, a można naprawdę pokombinować. U mnie spłycenie zmarszczek mimicznych było 2 lata temu i do tej pory nic nie wychodzi, więc to długo się utrzymuje.

Cim45

Posty: 3

 
Botoks ma zastosowanie nie tylko na zmarszczki, ale właśnie pod leczenie bruksizmu. Sama korzystałam i przyznam, że napięcie głowy praktycznie w całości ustąpiło. Trzeba raz na jakiś czas powtarzać, ale to nie jest już jakiś kosmiczny wydatek.

Buła

Posty: 4

 
Dieta działa też cuda na skórę, więc jak siedzicie dziewczyny teraz w domu to warto o kwestię zadbać szczególnie.

Posty: 8

 
Zawsze przeglądam dokładnie wizytówki lekarzy, czy mają publikacje, certyfikaty, gdzie się szkolili dodatkowo. Można to najczęściej szybko sprawdzić i przekonasz się o kwalifikacjach.

Dax90

Posty: 11