picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Ekoszamba

Ekoszamba

Chcę zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków. Z kim się skontaktować? Chodzi mi o produkty szczelne, z wszelkimi atestami...

Sysek56

Posty: 20

 
Fakt, dużo teraz producentów takich zbiorników się pojawiło. Mnie przypadła do gustu oferta od http://www.ekoszamba.eu. Przede wszystkim podobał mi się kontakt z tą firmą. Konkretni ludzie, którzy znają się na montażu takich obiektów.

Fiflek

Posty: 17

 
A tak właściwie to po co ludziom szamba? Nie ma możliwości podłączenia się do jakiegoś sieciowego odprowadzenia odpadów?

Katenn

Posty: 22

 
Mogę powiedzieć, ze swoje doświadczenia. Ja zamawiałem szambo od marki http://www.ekoszamba.eu i mogę ich polecić, zwłaszcza jeśli chodzi o większe zbiorniki dla gospodarstw rolnych. Szybka dostawa, atesty, prosty montaż. Ogólnie pozytywne zaskoczenie.

pawel-2910

Posty: 12

 
Witaj! :)

Co do szamb i oczyszczalni przydomowych, to zdecydowanie polecam te drugie, jeśli masz dużo ścieków do odprowadzenia, jeśli mało, to wtedy szambo lepsze.

Pozdrawiam!

Makus16

Posty: 16

 
Jestem w miarę zaznajomiony z tematem, bo w zeszłym roku kupowaliśmy przydomową oczyszczalnię ścieków do naszego domku na Mazurach...z dala od miasta, więc sieci ze ściekami nie ma. Polecam firmę www.ekoszamba.eu. Szybki i sympatyczny kontakt, sprawny montaż oczyszczalni i fajna cena jak za takie bezobsługowe rozwiązanie.

HARY1953

Posty: 22

 
Wahałem się, czy wybrać ekologiczne szambo, czy oczyszczalnię i w końcu stanęło na to drugie. Są niższe koszty utrzymania, ale nie zawsze. W niektórych sytuacjach, gdy odpadów jest mało, szambo jest lepszą opcją.

lenox4

Posty: 20

 
Zdecydowanie polecam to co mają w ofercie na http://www.ekoszamba.eu. Mam od nich szambo, które gromadzi odpady odzwierzęce i chwalę sobie te rozwiązanie. Wytrzymały, bezodpływowy zbiornik zrobiony z laminatów poliestrowo – szklanych, to chyba teraz najlepsza opcja spośród produktów, które są na rynku.

kerrad17

Posty: 18

 
Kiedy ja kupowałem szambo, to jeszcze nie było takiego wyboru jak teraz. Także myślę, że naprawdę można znaleźć dobre zbiorniki, wcale nie wydając na ten cel jakiś grubych milionów.

Powodzenia!

DiD3K

Posty: 18

 
Trzeba rzeczywiście sprawdzić czy szambo ma wszystkie atesty. Kiedyś mi znajomy opowiadał o awarii szamba sąsiada...nie było to przyjemne przeżycie dla nikogo z najbliższej okolicy :P

ooops65

Posty: 15