picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

siatki do kontenerów, znacie ?

siatki do kontenerów, znacie ?

Witam serdecznie. Jeżeli korzystacie Państwo z siatek na kontenery i możecie podpowiedzieć cokolwiek, będę wdzięczny. Może polecacie też jakiegoś konkretnego producenta?

hubertus

Posty: 2

 
Natknąłem się na wyprzedaż takich siatek do kontenerów i nie skorzystałem. Pewnie te tworzywa mają też z góry określoną żywotność. Jak sądzicie?

Facio

Posty: 4

 
W naszej branży transportowej siatki do kontenerów sprawdzają się równie dobrze :) Bardzo okej jakość. Sznurkowe siatki są o tyle dobre, że nie wchodzą w reakcje z transportowanymi ładunkami i dlatego się nie niszczą. Mam nadzieję, że pomogłem opinią. Polecam.

Mnert67

Posty: 12

 
Koniecznie poszukaj producentów. U nich jest taniej. Jeśli chodzi o nasze polskie realia, to mamy kilku wiodących. Przy zakupie zwróć uwagę na atesty. Warto pamiętać o nich, bo wtedy masz pewność, że siatka na kontener rzeczywiście została wyprodukowana z najlepszych tworzyw i jest bezpieczna w użytkowaniu. Certyfikat potwierdza bezpieczeństwo.

Jasia12

Posty: 3

 
Właśnie planuję kupić siatki na kontenery. Z tym, iż nie wiem, jakiego producenta wybrać. Widzę, iż wszędzie jest raczej to samo. Macie na temat jakieś zdanie? Z góry olbrzymie dzięki.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Tylko jakiego producenta. Siatkę na kontener produkuje kilku, jakich odszukałem w sieci. Też chciałbym mieć pewność co do najwyższej jakości. Poza tym planujemy zrobić z takiej siatki ogrodzenie na wysypisko śmieci, więc może za jednym razem w jednym miejscu udałby się kupowanie.

zoferek

Posty: 15

 
Polecam siatki na kontenery w sklepie https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. To sprawdzony asortyment polskiego producenta, więc można kupić bez obaw o jakość. Szyją siatki na wymiar.

ombre070

Posty: 8

 
No właśnie bardzo dobrze jest, że te siatki na kontenery wytwarzane są z różnej grubości sznurka. Mamy na magazynie kilka rodzajów. A siatkę na kontener wybraliśmy 2x2 cm, bo to uniwersalny rozmiar zarówno do ładunków drobniejszych, jak i tych większych. Najważniejsze, że to skuteczne rozwiązanie.

Zdzichu

Posty: 6

 
Nie każda siatka na kontenery jest z dobrej klasy tworzywa. Ja postawiłem na polipropylen i się nie zawiodłem. Taka siatka się nie uszkadza, bo PP jest odporny i wytrzymały. Jeśli miałbym polecać miejsce zakupu, to najlepiej prosto od producenta.

Gregor55

Posty: 9

 
No też tak uważam. Siatka na kontener jest solidna, bo to jest asortyment z najlepszych tworzyw sztucznych. Poza tym też trzeba wziąć pod uwagę jej metodę produkcji bezwęzłową. To tez dzięki niej siatki sznurkowe są tak wytrzymałe.

Specjalista

Posty: 6