picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Funko, który sklep ?

Funko, który sklep ?

Tam się zastanawiam czy figurki Funko exclusive to dobra inwestycja? Słyszałem, że w przyszłości można na tym zarobić, ale nie jestem jakoś przekonany. Co o tym sądzicie?

Damiano

Posty: 1

 
Kupowałem głównego bohatera z Harrego Pottera i jestem mile zaskoczony. Wygląda super jak żywy, mimo iż ma tylko dziewięć centymetrów wysokości. Cena jak dla mnie była niezmiernie znana, polecam.

sertus

Posty: 6

 
Przeglądem inne figurki, niemniej jednak jak dla mnie firma Funko jest najlepsza. Mają ogromny wybór figurek, jakie można wyszukiwać po kolejnych licencjach. Może to być Marvel, niemniej jednak również Disney i dużo innych. Mam już kilka takich figurek i zapewne jeszcze wiele ich kupię. Nie bawię się nimi, bowiem to dla mnie inwestycja.

Adi666

Posty: 2

 
Znajomy zbiera takie figurki kolekcjonerskie. Nawet nie da ich dotknąć, poprzez opakowanie można je oglądać. Mówi, iż ma na tym zarobić. Jakoś nie jestem do tego przekonany, ale kto wie może mu się uda? Istotne, iż ma jakąś pasje i szuka cały czas coraz to nowszych figurek. Mnie ten temat nie kręci i nie rozumiem tego za niesłychanie.

TomekK

Posty: 2

 
Nie nam się na figurkach. Kupowałem jedynie zabawki dla dziecka, ale te za drogie. Nie będzie dzieciakowi pokazywał, bo zaraz powie, że takie chce, a nie uśmiecha mi się ich kupować.

waclawk6

Posty: 12

 
Znajomy zbiera takie figurki kolekcjonerskie. Nawet nie da ich dotknąć, przez opakowanie można je oglądać. Mówi, że ma na tym zarobić. Jakoś nie jestem do tego przekonany, ale kto wie może mu się uda? Ważne, że ma jakąś pasje i szuka cały czas coraz to nowszych figurek. Mnie ten temat nie kręci i nie rozumiem tego za bardzo.

Julian

Posty: 10

 
Dla mnie Funko pop to super figurki. Kocham je, bo są najładniejsze. Małe, ale naprawdę super, polecam wszystkim, którzy chcą coś kolekcjonować, bo naprawdę warto. Cena jest bardzo atrakcyjna jak dla mnie.

Yuri20

Posty: 8

 
Nie wiem nawet, co to Funko, wobec tego Wam nie jestem w stanie pomóc. Musze z ciekawości to sobie zbadać, bo może mi to wpadnie w oko i będzie to chciał?

Marti

Posty: 7

 
Kupowałem głównego bohatera z Harrego Pottera i jestem mile zaskoczony. Wygląda super jak żywy, mimo że ma tylko dziewięć centymetrów wysokości. Cena jak dla mnie była bardzo atrakcyjna, polecam.

suderuss3

Posty: 3

 
Byłem po figurki Funko exclusive w sklepie https://gamegoods.pl/exclusive i jestem w szoku. Mają wszystko, czego szukacie. Takiej oferty nie ma nikt. Wszystkie figurki są oryginalne, licencjonowane, a zatem jeżeli ktoś szuka najlepszych figurek to tylko tutaj.

Gurumax

Posty: 26