picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spływy Tanew, organizacja ?

Spływy Tanew, organizacja ?

Nigdy jeszcze nie byłem na spływie kajakowym po Tanwi a bardzo lubię pływać na kajaku. Czy jeżeli posiadam już doświadczenie to rzeka ta będzie dobrym wyborem?

Rico

Posty: 8

 
Niezmiernie gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie gdyż dostarcza to rzeczywiście mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom znakomicie spędzisz swój wolny czas.

Poznaniaczek2

Posty: 16

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

gumisiek45

Posty: 8

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

rohnop37

Posty: 19

 
Spływy na Roztoczu planowane są pomiędzy innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona sporo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest bardzo przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Marioleczka

Posty: 7

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

hazi32

Posty: 8

 
Rzeka Tanew jest bardzo popularna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada piękne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Gucio

Posty: 9