picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

zespół muzyczny opole lubelskie, znacie ?

zespół muzyczny opole lubelskie, znacie ?

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile wcześniej trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

Justynka45

Posty: 5

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do ludzi, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

johncena67

Posty: 13

 
Nie demonizujmy sprawy. Znajdziesz na pewno. Musisz tylko poświęcić trochę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie profesjonalny. Na ostatnią chwilę niestety tak jest.

FOTO-PHOTO

Posty: 22

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Niesłychanie zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Trener

Posty: 7

 
Dobry zespół ślubny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić nadzwyczajną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością niesłychanie złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Boss

Posty: 8

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy mnóstwo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

codePerformance

Posty: 9

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

drillmod

Posty: 17

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

johncena67

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle iż tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

Ciapek

Posty: 6

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Rzeczywiście dziś jest o wiele więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, ale ci dobrzy są pozajmowani na naprawdę daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Rico

Posty: 11