picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ogrzewanie podłogowe wieliczka, szukam !

ogrzewanie podłogowe wieliczka, szukam !

Kto może zamontować mi ogrzewanie podłogowe w Niepołomicach? Szukam firmy, która bardzo dobrze się na tym zna. Chce mieć szczelne i bezproblemowe ogrzewanie, które wytrzyma przez wiele lat.

Radziu

Posty: 1

 
Dla mnie ogrzewanie podłogowe jest najlepsze. Zero grzejników i tych rur, które wszędzie widać. Polecam wszystkim, mimo że początkowo taka instalacja jest trochę droższa. Po sezonie potraci się wszystko zwrócić.

gregcie@

Posty: 14

 
Zamówiłem hydraulika z Niepołomic i bardzo dobrze wykonał swoją pracę. Zajął się podłączeniem podłogówki wraz z instalacją solarną i pompą ciepła. Wszystko jak na razie działa bez najmniejszych problemów i mam nadzieje, że tak zostanie.

labuh

Posty: 8

 
Bez problemów można znaleźć solidnego hydraulika w Niepołomicach tylko trzeba przeszukać kilka różnych ogłoszeń i wtedy dowiecie się, kogo należy wybrać dla siebie.

kkjmk33

Posty: 12

 
Polecam montaż ogrzewania podłogowego w Proszowicach w firmie rekahydraulika.pl, która jest najlepsza. Oni na wszystkim się znają każdemu doradzą. Korzystają z wiedzy i doświadczenia, dlatego sprawdźcie ich ofertę.

yarofe

Posty: 27

 
Słyszałem o jakiejś firmie, jaka montuje ogrzewania podłogowe w Krakowie i dużo za to nie bierze. Muszę popytać wśród swoich znajomych, kto to jest i wtedy dam Wam znać. Znajomy ma ogrzewanie podłogowe od nich i jeszcze nigdy nie narzekał, czyli robią dobrze.

Motospec

Posty: 11