picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

białe panele, proszę o pomoc

białe panele, proszę o pomoc

Hejka :) Miałam w domu bardzo długo deskę barlinecką, jednak przyszedł czas wymiany, bo się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

merylk67

Posty: 1

 
Z tego co wiem, przy panelach Quick Step od lat pracuje ta sama, wykwalifikowana kadra pracowników. Najnowsze maszyny sprawiają, że jakość produkcji jest powtarzalna. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolony, więc pewnie nic się nie zmieniło przez te kilka lat. W skrócie – polecam!

Dyduchrr

Posty: 5

 
Tak, bardzo wielu ludzi zapomina, że trzeba je odpowiednio wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Lupusx

Posty: 2

 
Tak, znam cudownie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, lecz to raczej szczegół.

Programista

Posty: 7

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

Yuri20

Posty: 11

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

DiD3K

Posty: 22

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

TomekK

Posty: 4

 
Tak, niesłychanie wielu osób zapomina, iż trzeba je trafnie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Boss

Posty: 8

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

lalunia333

Posty: 8