picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Wkłady kominkowe gazowe w Krakowie, polecicie sklep ?

Znacie jakieś dobre oferty wkładów kominkowych gazowych w Krakowie? Ważna jest dla mnie cena, bo jak się już zdążyłem zorientować, to nie jest tani wydatek. Jak coś, czekam.

grudziec55

Posty: 4

 
Ja też potrzebuję pomocy w ogarnięciu ofert kominków w Krakowie. Jest ich sporo i widzę, że coraz lepsze propozycje :D Konkretnie zależy mi na dobrym wkładzie kominkowym z płaszczem wodnym, który będzie można podłączyć do centralnego ogrzewania. Z góry wielkie dzięki.

wigry00

Posty: 4

 
Według mnie najlepsze są kominki z montażem w Krakowie. Nie ma to jak tego rodzaju instalacje powierzyć firmom, jakie znają się na rzeczy i gwarantują najlepsze rozwiązania. Znajomy na nieszczęście trafił na pseudo specjalistów, zatem uczulam na dokładne sprawdzenie oferty. Jak coś, ja też szukam, więc jak coś znajdę, odezwę się do was.

pawel253

Posty: 10

 
Tutaj mają całkiem dobre ceny, jeśli chodzi o kominki http://wkladzeliwnyzuzia.pl. Stacjonarny sklep znajdziesz na Stattlera. Można od razu doradzić się co do wyboru.

dobryrd

Posty: 8

 
Według mnie najlepsze są kominki z montażem w Krakowie. Nie ma to jak tego rodzaju instalacje powierzyć firmom, które znają się na rzeczy i zapewniają najlepsze rozwiązania. Znajomy niestety trafił na pseudo fachowców, dlatego uczulam na dokładne sprawdzenie oferty. Jak coś, ja też szukam, więc jak coś znajdę, odezwę się do was.

muzyczny55

Posty: 10

 
Cześć wszystkim. Mam cel kupić kominek i nie bardzo orientuję się w kwestii zapotrzebowania na ciepło. Którym kalkulator polecacie? Może pomożecie również znaleźć dobrego sprzedawcę, jakąś znaną i cenioną firmę od wkładów kominkowych w Krakowie. Z góry dziękuję.

hubertus

Posty: 7

 
Czekam na wszelkie informacje. Mnie też interesuje montaż kominków w Krakowie. W sumie jeśli chodzi o wybór kominka i zabudowy, to poradzę sobie sam. Gorzej z wykonaniem :)

Nikusinski23

Posty: 9

 
To jest ten sklep z kominkami na Wielickiej. Też mam dobre wrażenie. Właśnie szukam czegoś konkretnego i żebym był pewien co do montażu i widzę, że tu będzie chyba najlepiej. Jak coś, możecie polecać jeszcze inne sklepy.

Olekk

Posty: 7

 
A co do wkładów kominkowych z płaszczem wodnym w Krakowie, to widzę, iż jest sporo dobrych ofert. Mam nadzieję, iż podejmę dobrą decyzję i nie będę żałować wyboru :D

tubbytimmy1

Posty: 18