picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Podłoga, jaka firma ?

Podłoga, jaka firma ?

Wiecie może coś na temat jaka mozaika będzie najlepsza do łazienki? Jak macie jakiś sprawdzony sklep, to napiszcie.

Dziękuję.

dagaaa5

Posty: 7

 
W tym sklepie kupowałem mozaikę do swojej łazienki http://www.lu-go.pl. Sam oczywiście jej nie kładłem, ale fachowiec ocenił, że ich jakość jest wysoka, dlatego polecam, cena dobra.

filmik66

Posty: 10

 
Mnie też bardzo podoba się mozaika, ale typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, ale takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

Kwatuszek

Posty: 15

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

KaśkaZ

Posty: 17

 
Mnie też niesłychanie podoba się mozaika, niemniej jednak typowo w łazience, niepotrzebnie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, niemniej jednak takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwyczajnych ceramicznych płytek.

Rico

Posty: 26

 
Ja mam gres w sumie w całym domu na podłogach. W łazience pokusiliśmy się o matowy, nie jest taki śliski. Jestem z takiego materiału zadowolona, bo całkiem dobrze się go czyści. Najlepiej jak wiadomo wygląda. Trzeba jednak zadbać o niego dobrymi środkami. Ale podłogi gresowe jak najbardziej polecam.

BoGGo

Posty: 20

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

Mr Frog

Posty: 26