picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

biuro rachunkowe Warszawa

biuro rachunkowe Warszawa

Szukam dla firmy nowego biura księgowego, które będzie gwarantować profesjonalna obsługę. Z wcześniejszym biurem już miałem problem się normalnie dogadać i otrzymać potrzebne dokumenty jak była taka konieczność więc chce zmienić.

Noruhe

Posty: 1

 
Co do firm, które rozwijają swoją działalność to faktycznie warto będzie szukać pomocy kogoś z doświadczeniem, kto będzie prowadził sprawy księgowe. Gdy masz już pełne księgi to wydaje mi się, że samemu nie ma sensu się w to bawić i trzeba szukać kogoś kto się tymi kwestiami zajmie.

WF2015

Posty: 7

 
Ja mogę polecić Ci kontakt z EffePro, ich biuro na Łopuszańskiej – 22 609 15 37, świetny kontakt i doskonały, doświadczony zespół. Jeśli chodzi o księgowość, kadry i płace można na nich liczyć. Mają także fajnie rozwiniętą ofertę ubezpieczeń i za to dla nich duży plus.

Wariat

Posty: 5

 
Dobre zespoły w biurach księgowych faktycznie są w stanie kompleksowo prowadzić firmowe sprawy więc taka współpraca będzie się faktycznie dobrze układała, będzie można szybko się z nimi dogadać co do tych kwestii, które dla firmy są kluczowe.

Alaneq

Posty: 17

 
Jeśli nie prowadziłeś sam księgowości to wydaje mi się, że ogarnianie takich kwestii będzie jednak trudne, dlatego warto będzie mieć kogoś kto się tym zajmie. A profesjonalne biuro księgowe to będzie najlepsza opcja, bo oni faktycznie kompleksowo zajmą się tematem.

Gucio

Posty: 9

 
Myślę, że wiele biur księgowych oferuje kompleksową obsługę w tym między innymi pomoc jeśli chodzi o kadry i płace więc powinieneś znaleźć dla siebie odpowiednią pomoc w tym zakresie.

Karwan

Posty: 4

 
Zdecydowanie to jaki masz kontakt z biurem to sprawa kluczowa od tego będzie uzależnione to jak cała współpraca będzie się układać więc warto wybierać osoby komunikatywne.

Sarenka

Posty: 2

 
Dobra księgowość to przede wszystkim odpowiednia organizacja współpracy. Bardzo ważne będzie to jaki masz kontakt z biurem księgowym i jak taka współpraca właśnie dzięki temu będzie się układała. Staraj się w miarę możliwości właśnie szukać kogoś kto taką pomoc pełną zaoferuje.

suderuss3

Posty: 2

 
Zdecydowanie to jak układa się współpraca z biurem księgowym ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania firmy, szczególnie że w ich rękach znajdują się ważne kwestie i muszą być one prowadzone w odpowiedni sposób.

Miki

Posty: 10

 
Rzeczywiście to doświadczenie po stronie biur księgowych ma spore znaczenie, warto brać to pod uwagę i szukać pomocy osób, które są w stanie zaproponować indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.

uluszka

Posty: 10