picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Włosy doskonale sie rozczesują

Włosy doskonale sie rozczesują

Witam moje kochane !

Czy któraś z Was miała styczność firmą która dysponuje naturalnymi włosami, które faktycznie zostały ścięte z głowy !

Proszę o pomoc...

Klaudi

Posty: 15

 
Nie zapomnij po zakupie włosów do przedłużenia kupić pod nie specjalistyczne środki pielęgnacyjne. Zabiegi na naturalnych włosach muszą koniecznie iść w parze z dopinanymi, ale przy wykorzystaniu właściwych preparatów.

Menene

Posty: 17

 
Włosy europejskie słowiańskie są według mnie najlepsze. Wystarczy spojrzeć na cenę, ale jakość idzie tutaj w parze. Jeżeli możesz kupić tego typu włosy nawet się nie zastanawiaj. Teraz na rynku rządzą syntetyki lub włosy pochodzenia azjatyckiego.

Niespodzianka, co?

aan66a

Posty: 20

 
Ja niestety musiałam iść na szkolenie dedykowane nakładaniu włosów. Sama nie radziłam sobie z ich przygotowaniem. Warto poznać zaufaną fryzjerkę, która krok po kroku wytłumaczy proces nakładania. Będziesz wiedziała też, jak stoisz z kosztami i terminem ich przydatności.

Alexiii

Posty: 31

 
Idealnie układają się włosy słowiańskie. Przedłużenie wykonuj w salonie z potwierdzonym doświadczeniem. Ja raz poszłam do taniego i niestety po zdjęciu przypinek miałam na głowie kiepską sytuację. W każdym razie warto spróbować. Kilka miesięcy pochodzić z bujną czupryną :)

RafBe

Posty: 24

 
Duży wybór włosów naturalnych, głównie słowiańskich w pełni dziewiczych znajdziesz na www.smeggi.pl. Sama używam grubych pasm. Są moim zdaniem bardzo plastyczne i nadają się do wszystkich zabiegów, jakie standardowo robisz na włosach. Bardzo wytrzymałe. Na pewno wykorzystasz je przez długi czas :)
Życzę dobrego wyboru.

KKatia

Posty: 16

 
Polecam włosy europejskie i słowiańskie, dobrane idealnie pod twój naturalny kolor. Zobacz, czy włosy ci się nie zsuwają z głowy. Dla mnie to był duży kłopot, jak zamawiałam tańsze :)

Francuz

Posty: 16

 
Włosy dziewicze słowiańskie to numer jeden, bo jakość premium wytrzyma przez rok, a nawet dłużej. Kilkaset złotych to żaden koszt, jeżeli zobaczysz, jak pięknie wyglądasz :)

Poznaniaczek2

Posty: 20

 
Musisz poznać różnicę między włosami przypinanymi syntetycznymi, a naturalnie ścinanymi z głowy. Po prostu inna bajka i długoterminowe zastosowanie. Możesz kupić sama, ale później dobrze, żeby znajoma fryzjerka nauczyła cię najlepiej przypiąć włoski. Później się przyzwyczaisz i wejdzie w krew. Taka czynność zajmuje maksymalnie kilka minut.

Leodewinek

Posty: 18

 
Współpracowałem w salonie fryzjerskim z wieloma firmami dostarczającymi włosy (niby) naturalne. Dopiero po wykorzystaniu oferty www.smeggi.pl zrozumiałem, co to znaczy jakość. Wszystkie moje lojalne klientki korzystają.

Wiele z nich nosi taśmy słowiańskich, dziewiczych włosów na co dzień. Wystarczy tylko drobne szkolenie dotyczące ich przypinania. Wiem, że Smeggi organizuje sporo spotkań zapoznawczych z produktem tej klasy, dlatego proponowałbym Ci wykorzystanie tej perspektywy. Przypniesz włoski pierwszy raz i się zakochasz. Gwarantuję :)

Pszemeg

Posty: 20