picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

salon kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno zapewniają tam profesjonalne zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

Namo

Posty: 8

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Gruamer

Posty: 8

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

opiter78

Posty: 8

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, lecz wiadomo, iż nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz wiele salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

wiesław11

Posty: 8

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Dervyl

Posty: 14

 
Też dużo dobrego słyszałam o Muneca. Mają bardzo dobry sprzęt i doświadczonych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest świetny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

Klarka45

Posty: 12

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To świetne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

Grzybeczek

Posty: 22

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

Specjalista

Posty: 7

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o dużo za wiele. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

seniorit5

Posty: 3

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego doświadczonego zabiegu, niemniej jednak musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Sporo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

Marti

Posty: 24