picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Gimnastyka twarzy Warszawa, kogo polecacie

Gimnastyka twarzy Warszawa, kogo polecacie

Może mi ktoś pomóc?

Nie wiem jak mam odzyskać wygląd z młodość, moja twarz jest strasznie zwiotczała, pomocy!

Jacuś

Posty: 17

 
Dzień dobry, jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami to stosowałam wiele kremów i wiele sposobów aby ich się pozbyć lecz wszystkie zawodziły jednak dowiedziałam się od http://www.liftingtwarzy.pl o ćwiczeniach na twarz i są one rewelacyjne. Od jakiegoś czasu je stosuje a po zmarszczkach ani śladu, wyglądam teraz młodziej i piękniej a przede wszystkim pozbyłam się uporczywych zmarszczek!

rohnop37

Posty: 21

 
Witam serdecznie, bardzo pilnie muszę pozbyć się zmarszczek gdyż przyjeżdża mój mąż z zagranicy bo dość długim okresie i chcę wyglądać bardzo pięknie i młodo. Możecie poradzić mi jak mam się pozbyć zmarszczek z twarzy i szyi? Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie rady, z góry wam bardzo dziękuje i oczekuje z niecierpliwością na rady.

Pozdrawiam.

jajajosz12

Posty: 23

 
Dzień dobry,

słyszałam, że istnieje coś takiego jak joga twarzy, możecie powiedzieć mi coś na dany temat? Nie jestem dokładnie zorientowana. Słyszałam tylko, że znikają zmarszczki z twarzy i szyi jest to prawdą? Możecie rozwinąć dany temat? Stosujecie coś takiego? Które rezultaty uzyskałyście.
Czekam na szczere wypowiedzi i gorąco pozdrawiam.

Zlomex

Posty: 26

 
Jak mam pozbyć się zmarszczek z twarzy i szyi?

Nie chcę iść na plastyczną operację gdyż się jej boję. Możecie polecić mi równie skuteczny natomiast naturalny sposób na pozbycie się danego kłopoty?

Będę wam wdzięczna za porady, czekam z niecierpliwością.

wimerr98

Posty: 15

 
Wiele pań polecało mi ćwiczenia na twarz gdyż im one pomogły w walce ze zmarszczki, zdecydowałam się na to i spróbowałam po jakimś czasie efekty zauważali moi bliscy i koleżanki. Ćwiczyłam z http://www.liftingtwarzy.pl, jestem zadowolona, polecam wam tą metodę. Będziecie zadowolone tak jak ja.

Jestem szczęśliwym człowiekiem!

stopiw7

Posty: 25

 
Dzień dobry, zależy mi na pięknym wyglądzie jednak nie wiem jak mam pozbyć się zmarszczek z twarzy i szyi, które tak strasznie mnie szpecą i postarzają. Znacie jakieś skuteczne i naturalne rozwiązanie?

Pomogło wam coś? Proszę o odpowiedzi.

blain_23

Posty: 19

 
Cześć, potrzebuje porady, nie wiem jak mam pozbyć się zmarszczek. Może wiecie lub znacie jakiś skuteczny sposób aby się ich pozbyć? Będę wam niesłychanie wdzięczna za szczere wypowiedzi, ponieważ ja stosowałam już wielu środków i żaden nie pomógł. Czekam z niecierpliwością na wasze porady, z góry dziękuję i pozdrawiam.

aan66a

Posty: 20

 
Witam, bardzo chciałabym odmłodzić moją skórę twarzy, gdyż mam coraz więcej zmarszczek i nie mogę sobie z nimi poradzić. Możecie polecić mi jakiś skuteczny w stu procentach sposób, który pomoże mi się bezboleśnie ich pozbyć i odzyskać chociaż w części dawny wygląd?

Czekam na szczere wypowiedzi, z góry bardzo dziękuję i serdecznie was pozdrawiam.

nbd

Posty: 22