picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kredyt frankowy

kredyt frankowy

Chciałbym się w końcu rozprawić ze swoim frankowym kredytem, ale wydaje mi się, że samodzielne porywanie się na sprawę sądową właściwie nie będzie miało sensu bo nic nie uda mi się tam ugrać. I tak się obecnie zastanawiam nad jakąś kancelarią, z którą ewentualnie można pod tym kątem nawiązać współpracę. Jeśli możecie mi coś polecić, jakieś sprawdzonego prawnika macie to dajcie znać.

Yuri20

Posty: 1

 
Jest trochę takich kancelarii, które wyczuły ten moment, gdy problem franków zaczął rosnąć i zaczęły się tymi sprawami zajmować prawie od początku wiec też już mają pewne spojrzenie na ten temat i doświadczenie pod tym kątem więc na obsługę z ich strony faktycznie będzie można liczyć. Z tego będzie warto rzeczywiście skorzystać i mieć dobrze ogarnięty temat.

Ptaszyna

Posty: 6

 
Zobacz sobie kontakt do Centrum Pomocy Prawnej BeWa z Siechnic. Świetni specjaliści, którzy typowo skupili się na kredytach frankowych w swojej działalności, tworzą w sumie doktrynę na uczelniach bo to doktoranci. Na ich koncie wiele pozytywnie rozstrzygniętych spraw więc jeśli chodzi o doświadczenie to będzie można na nich liczyć.

Różyczka

Posty: 4

 
Kluczem do sukcesu może być doświadczenie prawników jeśli chodzi o kwestie spraw frankowych. Są one dość świeże, ale są osoby, które się od początku nimi zajmowały. I takie osoby mają już pewne szersze spojrzenie na tą tematykę i faktycznie na ich pomoc prawną w tym zakresie będzie można liczyć. Warto właśnie takiej kancelarii dla siebie poszukać.

Michaś

Posty: 11

 
Ogólnie jeśli chodzi o wybór pomocy prawnej to zdecydowanie polecam kancelarię BeWa. Siedziba w Siechnicach, ale podejmują się spraw z różnych regionów, a tematykę franków znają od podszewki więc można na nich liczyć. Duża wygoda też pod tym kątem, że udzielasz pełnomocnictwa i właściwie dalej o nic nie musisz się martwić już ta sprawa potem jest u nich, na bieżąco tylko będziesz dostawał informację co się w sprawie dzieje.

Grażyna12

Posty: 6

 
BeWa z Siechnic to chyba grupa prawników, która najszybciej temat podjęła i zaczęła takie sprawy prowadzić więc jeśli chodzi o obsługę prawną to wydaje mi się, że do nich można uderzać. Spore doświadczenie w takich sprawach a jednocześnie świetne podejście o każdego z klientów. Na pewno zajmą się sprawą kompleksowo i do tematu podejdą również tak od A do Z więc na ich pomoc prawną będzie można liczyć.

100%UP

Posty: 5

 
U mnie sprawa wygrana, na szczęście, kredyt po przewalutowaniu i jakoś sensownie to w końcu u mnie wygląda. Jeśli chodzi o pomoc prawną to sprawa u mnie od A do Z prowadzona przez prawników z BeWa. Bardzo dobrze poszło, ogólnie z mojej strony praktycznie brak zaangażowania, bo dostali pełnomocnictwo i oni potem dalej się wszystkim zajmowali więc pod tym kątem na plus.

Bwoy-Yo

Posty: 19

 
Szukaj prawników, z którymi będzie dobry kontakt, w trakcie rozmowy będziesz czuł, że można będzie na ich pomoc liczyć. To właściwie od początku już widać, czuć czy będzie taka współpraca się dobrze układała, czy będzie można na pomoc takich prawników liczyć. Tutaj jednak kwestia doświadczenia to sprawa kluczowa.

Mnert67

Posty: 3

 
Dobry prawnik, który na frankach się skupił to będzie najlepsza opcja jeśli chodzi o prowadzenie takiej sprawy, natomiast nie będzie też łatwo takiej osoby znaleźć, bo jednak kredyt frankowe to nowy temat jeśli chodzi o sprawy sądowe i dopiero powoli coś się w tym kierunku zaczyna dziać jeśli chodzi o pomoc prawną, powoli kancelarie się na ten kierunek działalności przestawiają.

Yuri20

Posty: 4