picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

biuro aktuarialne, gdzie znajdę ?

biuro aktuarialne, gdzie znajdę ?

Po co robi się wycenę aktuarialną? Nie bardzo wiem coś o tym, a ostatnio dostałem taką informację, że moje firmie by się to przydało? Nie z bardzo wiem jak w ogóle ma się za to zabrać, dlatego proszę o pomoc.

dominikaa

Posty: 1

 
Dzisiaj, jeśli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wtedy mamy jedno zadanie do wykonania mniej.

namok

Posty: 7

 
Zlecaliśmy pół roku temu wycenę spółki w biurze aktuarialnym https://attuario.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków, dlatego wykonuje wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Polecam.

erbis

Posty: 6

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

matus2609

Posty: 2

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za niezmiernie jak oni to robią, bowiem mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Gucio

Posty: 8

 
Wybór odpowiedniego biura, jakie zajmuje się wycenami jest niezwykle istotne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, albowiem na nieszczęście, natomiast źle się to dla nas może skończyć. Potem trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni fachowo to wszystko jest w stanie zrobić.

Lizusek45

Posty: 3

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za niezmiernie jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

DobreRADY

Posty: 2

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

Mamuśka

Posty: 13

 
Wycenę zamawia się na różne potrzeby. Można mieć problemy z prawem, można ogłaszać upadłość, ale można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przygotowują się do tego trudnego zadania.

klarka

Posty: 4

 
Dziś, jeżeli są ciężkie zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wówczas mamy jedno powinność do wykonania mniej.

Motospec

Posty: 11