picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja kobieca w Szczecinie, znacie kogoś ?

Chcemy zamówić sesję roczkową w Szczecinie dla naszego malucha. Tylko nie wiem, do kogo można się zgłosić, aby wykonał naprawdę oryginalne zdjęcia. Stawiamy, na jakość zdjęć, a nie na cenę. Kogo proponujecie?

kadajo

Posty: 1

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Lalka

Posty: 2

 
Dzisiaj są o wiele większe możliwości niż wtedy, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w profesjonalny sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

TomekK

Posty: 6

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest niezwykle sporo. Tylko, że nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić fotografie. Ktoś może robić super fotografie ślubne, natomiast już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, wobec tego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto faktycznie ma to, czego szukamy dla siebie.

Boss

Posty: 9

 
W domu nigdy się takich zdjęć nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć bardzo dobrej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś bardzo oryginalne zdjęcia dla nas.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Wybór odpowiedniego fotografa jest bardzo ważny i nie można o tym zapominać. To powinna być osoba, która ma bardzo duże doświadczenie. W ten sposób wie jak ustawić maluchy i całą rodzinę. Powstaną wtedy bardzo oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

audi80

Posty: 4