picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Witam wszystkich, szukam dobrego specjalisty stomatologa, który zajmuje się kwestią estetyki uzębienia. Potrzebuje kogoś kto będzie w stanie pod tym kątem zadbać o moje zęby. Nie ukrywam, że jest to dla mnie spory problem jak moje zęby się prezentują więc tutaj zdecydowanie kogoś kto od to zadba, ładnie wykończy licówkami i koronami potrzebuje. Jak możecie coś podpowiedzieć to dajcie znać.

Noruhe

Posty: 1

 
Poszukaj kliniki wyspecjalizowanej w implantach, gdzie będziesz miał pewność, że faktycznie znajdziesz się w dobrych rękach. Znalezienie odpowiedniego specjalisty może mieć wpływ na to jak wyglądać będą wprawione implanty i to co najważniejsze jak będą one wykończone, czy korona zostanie zrealizowana przez stomatologa w estetyczny sposób

mnchuu7

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o mnie to zgadzam się z tym, że leczenie zębów a kwestie związane z ich estetyką mimo, że są bliskie sobie to jednak mają nieco inny charakter i dlatego trzeba mieć specjalistę, który zajmuje się stomatologią estetyczną i czasami z jego usług skorzystać. Może być to między innymi świetna opcja w momencie, gdy będzie trzeba wykonać koronę czy licówki, których estetyczna wartość będzie bardzo istotna.

mikuś33

Posty: 6

 
Spokojnie implanty stają się obecnie tak bardzo popularne, że znalezienie wykonawcy, który będzie w stanie je umieścić nie powinno stanowić problemu. Zdecydowana większość lekarzy stomatologów obecnie się takimi usługami zajmuje. Oczywiście trzeba liczyć się zawsze ze sporymi kosztami, ponieważ przygotowanie implantów to najdroższa forma wypełnienia braków w uzębieniu.

Sarenka

Posty: 5

 
Przy licówkach umiejętności stomatologa mogą mieć wpływ na to jaki będzie ostateczny efekt estetyczny, tak więc moim zdaniem warto będzie szukać specjalisty, który takimi usługami się zajmuje i będzie w stanie wykonać profesjonalnie ten zabieg. Ostatecznie od tego mogą zależeć efekty jakie uda się wypracować, a dalej to będzie wpływać na prezentację uśmiechu więc warto wybierać stomatologa z doświadczeniem.

Krzysio

Posty: 3

 
Potwierdzam, że Maciej Drosd z Torunia to będzie najlepszy wybór jeśli chodzi o metamorfozy uśmiechu. Jestem po wizycie u niego, zdecydowałam się na przyjazd z Elbląga i nie żałuje. Kierowałam się przede wszystkim opiniami i zdjęciami z sieci jak ludzie zmieniali swój uśmiech z jego pomocą. I mimo, że zmagałam się z wieloma cechami, które mnie denerwowały, drażniły to dzięki niemu ten mój wygląd istotnie się zmienił.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Faktycznie na polu stomatologii estetycznej bardzo dużo w ostatnich latach się dzieje i funkcjonują takie usługi również w specjalistycznych klinikach. Warto mieć to na uwadze i decydować się właśnie na leczenie uzębienia w takich miejscach, gdzie będzie się tym zajmowała właśnie taka osoba, która jest wyspecjalizowana w tematyce stomatologii estetycznej i dobrze sobie z tym poradzi.

Klakier

Posty: 12