picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

implanty zębów gliwice, gdzie warto ?

implanty zębów gliwice, gdzie warto ?

Muszę wykonać rtg panoramiczne w Gliwicach, ale co do niektórych gabinetów miejsc mam obawy :( Poza tym szukam kompleksowego miejsca, więc może polecacie jakiegoś konkretnego lekarza?

Boss

Posty: 8

 
Widzę, że wiele osób dopytuje się o dobrego stomatologa w Gliwicach, dlatego polecam gabinet, do którego chodzę i chwalę sobie oferowaną tutaj pomoc https://dentysta.eu. Przede wszystkim mają nowoczesną aparaturę i dzięki niej zapewniają usługi najwyższej jakości.

retrun

Posty: 13

 
A dla mnie liczy się każda złotówka, dlatego zastanawiam się, ile kosztuje taka kompleksowa usługa w gabinecie stomatologicznym łącznie z rtg zębów w Gliwicach. Mam nadzieję, że będzie mnie stać na taką rozpustę, bo na fundusz raczej nie chciałabym leczyć zębów. A wy co sądzicie? Piszcie. Z góry dziękuję.

labuh

Posty: 10

 
Różnie stomatolodzy do tego zabiegu podchodzą. Mój lekarz zrobił tylko rtg panoramiczne w Gliwicach, ale wiem, że są i tacy, którzy wymagają dokładnego obrazu, czyli zdjęć rtg 3d.

kubaraj

Posty: 6

 
Nie ma to jak udać się do stomatologa w Gliwicach, który ma profesjonalny gabinet i jest profesjonalnym lekarzem. Już minęły czasy, kiedy dentyści robili na łapu capu. Teraz wszystko musi być dobrze zdiagnozowane i odpowiednio podjęte leczenie. A tak poza tym teraz mnóstwo jest naprawdę interesujących nowości jak na przykład prześwietlenia skanerem wewnątrzustnym.

labuh

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, to jaki gabinet polecacie i komu tu zaufa, skoro każdy stomatolog reklamuje się, że jest najlepszy :) Poszukuję placówki stomatologicznej dla całej rodziny, w tym również dla dziecka, więc koniecznie musi być leczenie bezbolesne i bezstresowe.

Różyczka

Posty: 3

 
No dokładnie. A słyszeliście o znieczuleniu prądem? Znajomy opowiadał mi, że jest naprawdę bardzo dobre, bo nie czujesz ukłucia igły. Jak będę teraz na rtg zębów w Gliwicach, to podpytam więcej na ten temat.

andrew66

Posty: 9

 
Jak macie zamiar skorzystać z implantów w Gliwicach, to koniecznie w dobrym gabinecie, w którym mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Dużo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, dlatego przestrzegam i mam nadzieję, że nie popełnicie tego samego błędu co ja.

Wąski

Posty: 25

 
Jak będziesz coś wiecej wiedzieć, to daj znać. Mnie też przydałby się taki rodzaj znieczulenia, bowiem brzydko boję się zastrzyków. Już zastanawiałam się na narkozą, lecz nie odnalazłam żadnego stomatologa w Gliwicach, który podejmuje się czegoś takiego.

Bialy_Wilk

Posty: 13