picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

normobaria, poszukuję!

normobaria, poszukuję!

Cześć wszystkim, mam takie pytanie, otóż zmagam się ostatnio z problemami zdrowotnymi, moja Pani doktor powiedziała mi, że wspomóc moje leczenie może dotlenienie komórek. Czy wiecie może, gdzie znajdę komorę normobaryczną?

transerwis

Posty: 1

 
Na regenerację organizmu polecam tlenoterapię. Miałem kłopoty ze snem i jego długością. Wielokrotnie budziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć. Po paru sesjach w komorze normobarycznej sen bardzo mi się polepszył.

Ymooo2

Posty: 25

 
Dotlenienie komórek możecie zrobić w komorze normobarycznej. Korzystam z takich sesji i widzę różnice w mojej wydajności organizmu. Ja na sesję chodzę tutaj https://normobaria.net.pl. Możesz zajrzeć na ich stronę.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wspomóc leczenie różnych chorób, czy urazów. Ja również miałem trochę problemów zdrowotnych i kolega polecił mi właśnie taką komorę. Po kilku sesjach nie mogłem uwierzyć, że tak mi to pomogło.

Klarka45

Posty: 9

 
Witam, jeśli jest Ci potrzebna regeneracja organizmu to mogę polecić Ci tlenoterapię w komorze normobarycznej. Sama z takiej korzystam i bardzo mi pomaga, w poprawie wydajności organizmu.

Darth9

Posty: 14

 
Powiem Wam, iż komora normobaryczna jest niezmiernie dobra dla naszego organizmu. Należałoby z niej sięgnąć, kiedy zmagamy się z różnymi chorobami, czy urazami.

_Liquid

Posty: 25