picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

ile mogę wypić, opinie

ile mogę wypić, opinie

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się często przydał.

Fiflek

Posty: 2

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, natomiast jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, wobec tego można badać się kalkulatorem alkomatem, natomiast trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele wyższe.

Max Pejnn

Posty: 21

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam pojazdu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, lecz to wcale nie jest takie bezproblemowe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

ładn45

Posty: 17

 
Nigdy nie korzystałem z takiego wirtualnego alkomatu, bo mam taki prawdziwy. Musze kiedyś sobie porównać dane czy rzeczywiście te obliczenia są wiarygodne i pewne?

Złoty

Posty: 9

 
Trochę danych w takim kalkulatorze promili trzeba podać. Płeć, wagę, wzrost, czas rozpoczęcia picia i zakończenia. Do tego jeszcze podaje się to, jaki alkohol spożywaliśmy i ile dokładnie. Istotne jest również to ile ten alkohol zawierał procentów, bo wpływa to na obliczenia.

śitowiec4

Posty: 3

 
Można mieć ten sam wzrost i tę samą wagę, ale jeden wypije butelkę wódki i nic mu nie jest, a drugi już śpi. To, dlatego można badać się kalkulatorem alkomatem, ale trzeba zawsze brać poprawkę. Na pewno jest to super sprawa, jeśli nie ma się zwykłego alkomatu albo ma się jakiś kiepski. Wtedy te obliczenia są o wiele lepsze.

Oct714

Posty: 8

 
Pamiętacie, że jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To bardzo ważne, bo u kobiet wygląda to inaczej, a u mężczyzn jeszcze inaczej. Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, że jedni mogą wypić więcej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

Rico

Posty: 14

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem usatysfakcjonowany. Według mnie pokazuje naprawdę niesłychanie dokładnie.

Wacław

Posty: 7

 
Na ogół na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że wiele czasu mój organizm nie wymaga na spalenie alkoholu. To mnie rzeczywiście niezwykle raduje.

wom_ww

Posty: 8

 
Często korzystamy z alkomatu online, a nawet offline, bo wtedy też działa. Nie wiem czy dobrze pokazuje czy nie, ale mnie to wystarcza. Jeszcze nigdy się na tym nie zawiodłem, dlatego polecam takie rozwiązanie dla Was.

Aniusiaaa1

Posty: 8