picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

samochody z USA

samochody z USA

Hej, zastanawiam się nad możliwością sprowadzenia samochodu z USA i tak nie wiem na ile się to obecnie opłaca, czy to jeszcze ma sens czy raczej ogólne koszty sprawią, że nic nie zyskam nawet jak jakieś tańsze auto się tam znajdzie? Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i może mi coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć?

HaNzo

Posty: 2

 
Faktycznie taka firma, która ma swoje biuro w USA to będzie najlepsza opcja bo masz gwarancje, że takie auto będzie wtedy lepiej zabezpieczone na czas transportu.

RuFiK

Posty: 11

 
Faktycznie na takie doświadczone firmy można liczyć, choć tutaj znaczenie ma to czy jest też bezpośrednie działanie w Stanach, czy tylko firma z Polski załatwia wszystko. Ta pierwsza opcja znacznie lepsza.

labuh

Posty: 5

 
Skontaktuj się z firmą www.amer-pol.com. Znają temat, sprowadzają auta i kompleksowo się tym tematem zajmują więc na pewno podpowiedzą w tym kierunku coś sensownego.

Wąski

Posty: 27

 
Sprowadzenie z USA to duże przedsięwzięcie, ale warto bo jednak auta to inna klasa za oceanem, warto korzystać z tego.

mniszek56

Posty: 2

 
Auto sprowadzone, choć powiem szczerze, że sam nie dałbym rady, jednak tutaj obsługa doświadczonych firm ma istotne znaczenie i warto będzie z takiej pomocy skorzystać.

Miki

Posty: 3

 
Sam nie próbuj załatwiać auta z USA, bo jak ktoś nie jest na miejscu to nie ma szans tego ogarnąć, albo coś będzie nie tak, albo będziesz oszukany. Trzeba kogoś kto się tym zajmuje.

PabloSSS

Posty: 11

 
Firm, które się tym zajmują jest sporo, ale faktycznie warto będzie szukać kogoś kto ma doświadczenie i będzie w stanie się kompleksowo tym tematem zająć.

Mr Frog

Posty: 3

 
Na pewno sprowadzenie z USA to będzie jedyna opcja jak jesteś nastawiony na określony samochód, bo jednak jest tak, że te auta na tamtym rynku są jednak inne niż to co w Europie się sprzedaje.

pawel253

Posty: 6