picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przeglądy rejestracyjne w Zgierzu, szukam !

przeglądy rejestracyjne w Zgierzu, szukam !

Jest ktoś dobry, kto wykonuje badania techniczne pojazdów w Zgierzu? Jeśli macie kogoś, do kogo warto pojechać to dajcie znać, bo nie wiem gdzie się zgłosić?

Jarko445

Posty: 4

 
Raczej bez większych problemów można odnaleźć stacje diagnostyczną w Zgierzu, bo jest ich kilka. Nie mam upatrzonej takiej jednej, na jaką jeżdżę, zatem nie pomogę.

beata77

Posty: 12

 
Mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza bardzo pomogła. Tylko jedna firma była w stanie znaleźć przyczynę braku mocy silnika w moim samochodzie.

Lupusx

Posty: 5

 
Niestety nie da się uniknąć przeglądów technicznych. Ich, jakość pozostawia mnóstwo do życzenia. Wiele ludzi zalicza przegląd, a nie sprawdza, w jakim stanie jej ich samochód. Przecież to właśnie o to chodzi, aby go naprawić a nie tylko zdobyć pieczątkę. Chcemy żeby nasz samochód bezpiecznie poruszał się po drogach.

adameczek2323

Posty: 12

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, ale nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez problemów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Black_Riot

Posty: 6

 
Robiłem badanie techniczne pojazdu w Zgierzu w firmie https://stacja-zgierz.pl i jestem zadowolony. Wiem, że oni są w stanie wykonać naprawy samochodu, dlatego warto się do nich zgłosić po pomoc. Na wszystkim się bardzo dobrze znają.

HiT92

Posty: 16

 
Ostatnio nie byłem w żadnej stacji zarówno nie doradzę. W Zgierzu ostatnio nie robię przeglądów. Kilka lat temu częstokroć się tam pojawiałem. Zawsze na stacji była miła obsługa i co ważne, jeśli coś było zepsute to byli w stanie praktycznie na bieżąco to wszystko naprawić.

aniusia

Posty: 13

 
Mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza bardzo pomogła. Tylko jedna firma była w stanie znaleźć przyczynę braku mocy silnika w moim samochodzie.

gruszk56

Posty: 6