picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

skup aut Gorzów Wielkopolski, gdzie szukać ?

skup aut Gorzów Wielkopolski, gdzie szukać ?

Jak wygląda skupowanie aut w Zielonej Górze? Dają dobre ceny? Sprzedaje auto już miesiąc i mam dość. Chciałbym go sprzedać w dobrej cenie i szukam kogoś chętnego na już.

Fanatyk

Posty: 2

 
Mój znajomy interesował się skupem samochodów, bowiem chciał szybko sprzedać samochód. Faktycznie takie firmy działają ekspresowo. Wysłał przez ich stronę dane wozu i zdjęcia. Migiem się z nim skontaktowali. Ostatecznie jednakże nie doszli do porozumienia, natomiast inni mogą mieć o sporo wiecej szczęścia.

Rico

Posty: 2

 
Mój znajomy interesował się skupem samochodów, bo chciał szybko sprzedać samochód. Faktycznie takie firmy działają ekspresowo. Wysłał przez ich stronę dane samochodu i zdjęcia. Migiem się z nim skontaktowali. Ostatecznie jednak nie doszli do porozumienia, ale inni mogą mieć o wiele więcej szczęścia.

QQrydza

Posty: 10

 
Dla mnie skup samochodów Wolsztyn odpowiada. Mam ich ofertę tutaj https://autoskuplubuskie.pl/skup-samochodow-wolsztyn/. Jeżeli chcecie samochód sprzedać to oni chętnie dadzą niesłychanie dobrą cenę. Mogę ich naprawdę polecić.

namok

Posty: 12

 
Dla mnie super jest to, że taka firma działa bardzo szybko. W moment przyjadą i zabierają samochód do siebie. Mają przy sobie zawsze gotówkę na zakup.

namedal6

Posty: 6

 
Ze skupem samochodów w Głogowie nie ma problemów. Jeśli ktoś się spodziewa, iż otrzymanie 100% ceny albo jeszcze więcej to tak dobrze nie ma. Ta firma kupuje, natomiast nie dla siebie. Oni też chcą zarobić, zatem chcą kupić taniej. Jeśli ktoś tego nie rozumie to niech nie zawraca im głowy, albowiem szkoda ich czasu.

Boss

Posty: 16

 
Sprzedawałem samochód i dzwoniły do mnie inne firmy, niemniej jednak ostatecznie znalazł się klient i problem się rozwiązał. Może gdyby auto stało długo to bym wybrał taką opcje. Na szczęście na razie nie musiałem tego robić.

Grabow12

Posty: 7

 
Mnie odpowiada skupowanie auto z Gorzowa Wielkopolskiego, bo firma jest rzetelna. Przyjechali chyba po godzinie i zabrali samochód. Płacili gotówką, dlatego jak dla mnie to najbardziej korzystna oferta. Nigdy tak szybko samochodu jeszcze nie sprzedałem, polecam.

Pyszności2

Posty: 24

 
Kiedyś sprzedałem jakieś firmie, natomiast nie dawali mi dobrej ceny. Nie miałem jednak innego wyjścia, dlatego musiałem się zgodzić. Myślę, że dziś już bym tak nie zrobił. Wiem, że wiele ludzi nie ma innego wyjścia i na pewno taka firma jest dla nich pomocna.

Klarka34

Posty: 4

 
Wolę poczekać i dostać lepszą cenę za samochód, dlatego skupy mnie nie interesują. Najczęściej dają mocno zaniżone ceny. Jeśli jest ktoś spieszy to pewnie korzysta, ale ja na szczęście nie muszą tak robić.

kamap92

Posty: 23