picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

busy Polska Holandia, kogo polecicie ?

busy Polska Holandia, kogo polecicie ?

Szukam firmy, która oferuje busy do Holandii w każdy dzień tygodnia. Zależy mi na kimś profesjonalnym. Wiele jest firm, które się umawiają i w ostatniej chwili odwołują wyjazd.

Fanatyk

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o busy z Polski do Holandii to jest tak dużo firm, że ciężko mi powiedzieć, która z nich jest najlepsza. Musisz sam wypróbować kilka i wybrać najlepszą.

dobrawka

Posty: 4

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak znaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z jakiego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

propek1

Posty: 7

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak odnaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z którego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

Złoty

Posty: 8

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma bardzo nowoczesne busy, które są wygodne i duże.

propek1

Posty: 13

 
Mogę polecić Ci bus do Holandii z tej firmy https://busholand.pl/. Jeżdżę z nimi od roku i nigdy nie było żadnego problemu. Możesz wziąć nawet większy bagaż, tylko najlepiej poinformować ich o tym fakcie telefonicznie przed podróżą. Można płacić w złotówkach i euro, zależy jak komu wygodnie.

Marko

Posty: 5

 
Powiem Ci, iż busy do Holandii jeżdżą gdzieś co drugi dzień. Wszystko zależy od danej firmy i od tego, ilu mają pasażerów. Teraz na rynku jest niesłychanie mnóstwo firm, więc na pewno coś odnajdziesz.

messio66

Posty: 11